8

Puig - 4
Busi - 5
Ja pitolę...
Cieszy 7 dla Lengleta, bo zagrał bardzo dobrze.

0

@Herato Sandro i Martin.

0

@Borneo Ale to tylko przykład i chodzi o "zwykłych" obywateli.

0

Niech odejdzie za parę milionów już zimą.

32

Jestem przeciwnikiem PiS-u, ale jak widzę co wyrabia i wypisuje na Twitterze opozycja, to ręce opadają.
Najgorsze jest to, że oni nie dbają o żadne zdrowie, czym tłumaczą chęć zmuszania do szczepień, bo jestem przekonany, że gdyby PiS chciał od razu zarządzić obowiązkowe szczepienia, to opozycja od razu by skontrowała i krzyczała o łamaniu praw wolności itp.
Zawsze jak PiS zrobi tak, to opozycja na opak i odwrotnie. I już "wojna" gotowa i patrzenie na słupki poparcia...kto na kłócących się wyborcach najwięcej zyska...

0

@SelloutCrowd Tak trochę inaczej...

Czy gdy ktoś kto się zaszczepił na COVID-19, zachoruje i będzie miał mega problem z płucami itd rozumiem, że bez zająknięcia skorzysta ze szpitalnego respiratora, bo przecież mu się taki rarytas od służby zdrowia należy, yas?

1

@Messiah10 A wyobraź sobie ten płacz, jeśli cudem Barca wygra, a Lewy nic nie strzeli :D

1

@Dankhog I pół składu w szpitalu, z obrońcami po udarach i robił za "prezydenta" klubu tłumaczą c się z burdelu w klubie.

3

@COU_11 Tak, głupie.

9

@arkasath Kubeł na śmieci to miał Koeman, Xavi ma te śmieci posegregowane, bo wiedział czego może się spodziewać i jaki ma skład.

0

@GeraltzKatalonii Hahahahahahahahaha

7

Długo nie musieiliśmy czekać...
Czekam na hejt na Xaviego za te słowa...

0

@TylkoBarca7273 Faktycznie :D

0

@BartqRKO Zgadzam się. Hardy go totalnie przyćmił w "Zjawie".

1

@TylkoBarca7273 Też mi się bardzo podoba :)
Freddie Highmore jest rewelacyjny w tym filmie.

0

@FCB24 Dunkierka, Pewnego razu w Hollywood, Harry Potter

1

@Rewolucja123 Ale go nie zwolnił. To jak potraktował go później na treningach, nawet jeśli już nie był w planach klubu, było słabe.

0

@Don Lucas Dlatego ważne będzie okienko transferowe w zimie...jak nikt nie przyjdzie, to leżymy.

0

@kamyk_23 Może i tak. Okaże się na koniec sezonu. Przypomnę, że dla Laporty nie ma sezonów przejściowych.

0

@Sergio_Devils Można gdybać...

5

@Sergio_Devils Rany...Koeman nie sprzedał Suareza, tylko wykonał polecenie Bartka. Przecież nawet o tym na konferencji mówił.

3

@Sau_Ron Kibicować Realowi...kuźwa...nawet w takiej sytuacji nie potrafię :P

2

@Chaoss W Awatarze masz Brandi Love? :)
Kolega pyta :P

2

@Don Lucas Jak tutaj zwalniali Koemana, to @arasz1819 , ja i paru innych odważnych go broniło, zdając sobie sprawę z problemów z jakimi się zmagał. Nikt z nas nie twierdził, że Koeman to super trener i taktyk, ale tłumaczyliśmy, że chłop ani na moment nie miał spokoju. Był atakowany z każdej strony. Laporta dodatkowo rzucał mu kłody pod nogi, a on najpierw musiał odstrzelić Suareza i został bez 9 i z lawiną kontuzji. Na wiosnę jak miał stabilną 11-kę to prawie dogonił AM w walce o majstra, ale brak ławki zdecydował, że się nie udało i tego nikt nie pamięta (nie chcą pamiętać, bo Koeman to same zło). Następny sezon miał być lepszy, bo doszedł Garcia, Depay, Gavi i niby ok...a tu jeb! Messi i Antek out...i oczywiście kolejny wysyp kontuzji...ale wszystko było winą Koemana, nawet lockdown we Włoszech.
No i przyszedł Xavi, którego chciano i teraz najlepsze...zaczynają go tłumaczyć tym, czym tłumaczył swoje wyniki Koeman :)
To już w ogóle masakra :) Jak dzisiaj usłyszałem na meczu jak mówią, że Xavi odważnie stawia na młodych czyli to czego oczekuje się od Barcy, to ręce mi opadły...jak Koeman "odkrył" młodych i dawał im grać, to hejterzy mieli wymówkę, że "wystawiał, bo musiał" ze względu na kontuzje...
Szok... :)

3

@Kubix93 Chłopie! Zmiótł mnie z planszy! ZAJEBIOZA!
I do tego rewelacyjny (o dziwo!) dubbing :)

0

@sokot Pisałem już, że potrzebujemy skrzydłowych i to jest priorytet w zimie.
Z pocałowaniem ręki wziąłbym tego Sterlinga czy di Marię. Każdego, kto potrafi dryblować na skrzydle.

0

@Abominacja Czy Ty rozumiesz, że jeśli nie wygramy LM/LE ze względu na wąską kadrę i przez walkę w europejskich rozgrywkach (nawet tylko dwumecz np z Chelsea, gdzie możemy stracić z powodu urazu kolejnych zawodników, bo intensywność będzie większa niż w innych spotkaniach, a dla naszych kopaczy dużo nie trzeba, by się "połamać") nie załapiemy się do top 4 w LL, to jesteśmy na dnie? Już teraz tracimy 6 pkt do 4 miejsca.
Jeśli za rok nie zagramy w LM, odejdą wartościowi zawodnicy i nikt konkretny nie przyjdzie, a to oznacza, że lata miną zanim wygrzebiemy się z bagna.
Dlatego lepiej wszystkie siły rzucić na LL.

1

@sokot Zejście Gaviego i pojawienie się Puiga dużo zmieniło na minus. Nie było już tej agresji w środku pola.

Media