12

Masakra jakaś będą płacić pijanemu 7 mln zamiast Arturowi podnieść np o 2 mln i byłby pomocnik na lata, brak słów na ten zarząd już

5

Brak słów na sędziów i na Var, niedługo będą pakować piłkę do siatki rękoma i tak nikt tego nie odgwiżdże

1

Myske ze Fati powinien grać w podstawowym kosztem Antka a i Martin powinien dostawać więcej szans ładne miał wczoraj wejście, mógł go w 70 min wpuścić za Siareza, no i Puig za Artura powinien wskoczyć

2

Jak Fati i Riki nie wejdą do podstawowego składu to ten trener jest głupi i ślepy, rozruszali Barcelonę i zrobili więcej niż koleś za 100 mln

0

Fati się rozgrzewa jest nadzieja

1

Sarabia wygląda jakby to on był trenerem Barcy :D

2

@LionelM95 dokładnie, piłka idzie na skrzydło a skrzydło oddaje ja do tyłu, brakuje tego zrywu Dembele albo neymara który szedł do przodu, tylko kto by za nimi teraz nadarzył jak atak chodzi sobie

0

Aż się prosiło żeby Semedo uderzył

0

Można grać intensywnie? Widać można, może to nie jest poziom Barcy ale na pewno lepiej niż było

0

Messi chyba redbula wypił dzisiaj :D

0

Coś vidal dzisiaj ma problem z opanowaniem piki po podaniu do niego już chyba 3 raz piła mu uciekala

0

No zaczęli dobrze zobaczymy jak skończą ;)

1

Niedawno napisałem że Barca po tej przerwie mimo zapewnien trenera i piłkarzy że podobno są gotowi na każdego rywala, nie zmieni się ani nie będzie prezentować dobrego futbolu, nie z tym trenerem ani nie z tą kadrą. O LM możemy zapomnieć Napoli nas zje, pozostaje LaLIga i to nie wiadomo. Powoli robimy się jak Manchester United :(

1

Ty się martw o swoją Barce a nie liczysz ze real przegra jakiś mecz, mimo że nie jestem fanem realu to na pewno prezentują ładniejszy dla oka futbol

30

Jeżeli ktoś w Barcelonie nadal uważa żeby sprzedać Semedo to jest kompletnym durniem

1

Jak go sprzedadzą to bada największymi frajerami, teraz tylko dbać żeby się nie zmarnował jak większość zawodników barcy

2

No zamiast Antka ściągnąć to on Fatiego ściąga który w ataku najwięcej róbi, co za miernota

1

Przypomnę słowa Messiego " wiem że nie możemy grać jak przed pandemią" szkoda że tylko wie

0

Pomocnik ma rolę kreowania akcji jak i pomaganiu w defensywie i ofensywie a u nas to chyba tylko defensywa, gdzie jest Vidal i de Jong?

0

Rakitic do domu

29

Jak na pierwszy mecz 4:0 na wyjeździe to naprawdę jest bardzo dobrze oby tak dalej :)

1

Nie ma co narzekać , pamiętajcie że będą mieli w miesiąc do rozegrania bodajrze 16 spotkań (jak się mylę to poprawcie). Więc nic dziwnego że oni nie będą grali na pełnym gazie, raczej tak będą wyglądać te mecze, raczej z mocniejszymi rywalami będzie można zobaczyć jakąś rywalizację. Tak więc poczekajmy jeszcze trochę na rozwój meczów po pandemi :)

0

@Rhaan nie dogodzisz niestety każdemu

0

@Piotruś-BARCA stary obudź się zesrałeś się :D

0

Wszyscy czekamy z niecierpliwością, ale ja będę tutaj realistą i powiem wam że nie sądzę by gra Barcelony się zmieniła, nadal będzie to nudna piłka w posiadaniu 70/30 wynik 1 lub 2:0 i cały mecz granie piłki do tyłu. Niestety ale tak gra obecnie mój ukochany klub który kiedyś miał magię i z niecierpliwością czekało się na każdy mecz by zobaczyć jak Barca zjada każdego. Jak xavi posyła podanie o którym nikt wgl nie śnił, jak iniesta drybluje i pokazuje magię w zagraniach, tiki taka za którą nie nadarzała kamera i ten boski Messi który zresztą sami wiecie. W obecnej Barcelonie potrzeba czegoś więcej niż nowego trenera, trzeba pożegnać piłkarzy którzy nie dają już tego co kiedyś i odmładzać kadrę, a nie to co teraz się czyta że Artur za Pianicia itd

7

Sancho to bym u nas chętnie zobaczył

0

I tak go sprzedadzą, już tyłu było nowych busquetsow i jakoś nie ma zmiennika dla niego.

0

Coś ostatnio ani słowa i Neymarze czyżby cisza przed burzą?

4

Niech oni od Dembele narazie się trzymają z daleka, zobaczymy co facet zaprezentuje po tej przerwie. Pamiętajmy ze jest Grizman który nie wiele daje w ataku raczej w obronie więcej bo się wraca, a Dembele to jednak Dembele jak złapie cug na bramkę to ciężko go zatrzymać więc jeszcze bym poczekał. Jak już do zimy nic z niego nie będzie to wtedy dałbym go na rynek, po za tym lepiej mieć więcej w ataku niż mniej bo kto wie czy Messi albo Antek albo fati jakiejś kontuzji nie złapią i co w tedy znów płacz i szukanie kogoś na pozycję

5

Oby LaLiga wróciła jak najszybciej, bo przez tą pandemie dowiedziałem się o sobie czegoś nowego, nie mogę żyć bez oglądania Barcy nawet w tym najgorszym wydaniu.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?