niuniek_
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie to Gomesa można byłoby dodać do ocen, bo póki co brakuje go tam
1
"Były zawodnik Barcelony, a obecnie gwiazdor Arsenalu" ładnie określone :)
0
Będzie bramkarzem na lata :)
0
Wole by został w Arsenalu. Lubie oglądać ich grę i jakoś nie wyobrażam sobie Kanonierów bez "Rambo"
0
Spodobała mi sie odpowiedz na pytanie Guardioli który podkradł Thiago. :)
0
Uf, już się bałem. Ter Stegen przyjdzie za rok i mimo wieku będzie o wiele klas lepszy od Valdesa, ba, już nawet jest!
0
Alexis nie pójdzie i tak
0
Wie ktoś na jakim canale będzie można obejrzeć mecz?
0
Zaciekawiła mnie odpowiedź na "Alexis czy Pedro"... Czyżby Tello był faworytem Taty? ;_;
0
Poleciał za Guardiolą i tyle w temacie :)
0
Mam nadzieję, że będzie to Barcelona, niby nowa, ale jednak stara, jak z pierwszego roku pracy Guardioli.
0
przegrały *
0
Oby przegrali bo jade na dwa dni i dopiero we wtorek ok 20 wracam ;_;
0
Czytam komentarze z fioletowej pod artykułem o Tito. I musze to powiedzieć - szacunek dla nich za wsparcie dla Tito mimo, że są 'Madristami'. "Futobl, futobolem. Życie najważniejsze." #AnimsTito
0
Trenerem NIEOFICJALNIE i PRAWDOPODOBNIE ma zostać Joan Francesc Ferrer
0
#AnimsTito
0
To "resztą" to chyba tylko Alexis, bo Cuence i Afellaya dadzą pewnie na wypożyczenie, ale ok.
0
Z tej listy to bym chciał pierwszych 3 panów. :) (Agger, Vermaelen, Kościelny jbc) :P
0
Według mnie, jak by częsciej Tito na niego stawiał to mógłby już dosięgać poziomu Alvesa.
0
Bardziej kadry Barcelony, nie Barcelony B :)
0
I nie wiem dlaczego, ale Tello powienin zostać przy 37. Jakoś mu pasuje według mnie
0
Jezu, co wy macie z tym '7 zastrzeżone' albo '7 powinno poczekać na następną (wielką) gwaizdę'. Jak tak czytam to aż coś mi się robi. To jest numer i każdy ma prawo go mieć, nawet Tello. Jest utalentowany i według mnie nawet na rezerwowego, dlaczego miałby niemieć? Z całym szacunkiem dla Villi, no ale nie przesadzajmy.
0
$$$ srobi swoje
0
Tak ;)
0
Kolejny który zaliczy Barce i Real sie szykuje ;_;
0
Ten to ma pecha... Wracaj do zdrowia i mam nadzieję, że za rok czy dwa będziesz podstawowym graczem Barcy!
0
Mam nadzieję, że wróci kiedyś i będzie jedną z gwiazd Barcy i najlepszym piłkarzem świata. :)
0
Co do numerów. Denerwują mnie komentarze na różnych "fan pejdżach" na fejsie typu "7 ma być wolne bo nikt nie zasługuje na ten numer"...
0
A co do pisania o zwolnienia numeru Neymarowi... Coś czuję, że Ney bd miał 7 :3
0
No właśnie, z ławki.