Jezu, co wy macie z tym '7 zastrzeżone' albo '7 powinno poczekać na następną (wielką) gwaizdę'. Jak tak czytam to aż coś mi się robi. To jest numer i każdy ma prawo go mieć, nawet Tello. Jest utalentowany i według mnie nawet na rezerwowego, dlaczego miałby niemieć? Z całym szacunkiem dla Villi, no ale nie przesadzajmy.
Komentarze
0
W sumie to Gomesa można byłoby dodać do ocen, bo póki co brakuje go tam
1
"Były zawodnik Barcelony, a obecnie gwiazdor Arsenalu" ładnie określone :)
0
Będzie bramkarzem na lata :)
0
Wole by został w Arsenalu. Lubie oglądać ich grę i jakoś nie wyobrażam sobie Kanonierów bez "Rambo"
0
Spodobała mi sie odpowiedz na pytanie Guardioli który podkradł Thiago. :)
1
"Były zawodnik Barcelony, a obecnie gwiazdor Arsenalu" ładnie określone :)
0
Jezu, co wy macie z tym '7 zastrzeżone' albo '7 powinno poczekać na następną (wielką) gwaizdę'. Jak tak czytam to aż coś mi się robi. To jest numer i każdy ma prawo go mieć, nawet Tello. Jest utalentowany i według mnie nawet na rezerwowego, dlaczego miałby niemieć? Z całym szacunkiem dla Villi, no ale nie przesadzajmy.
0
I nie wiem dlaczego, ale Tello powienin zostać przy 37. Jakoś mu pasuje według mnie
0
CHŁOPIE, SAM SOBIE SKOMPLIKOWAŁEŚ LOS. Na pewno wygryziesz jak pisałem w innym artykule: Goetze, Bastiego, Robbena i Riberego i Korssa, co nie?
0
Jak Dani go przekona to mozna powiedziec tylko... 'Co by było gdyby nie ten Dani...' :D