O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Barcelona,Ajax,Holandia,Kamerun,Lech,Zagłębie Lubin.
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 734
  • Polecenia 1435

Komentarze

0

Rzadko tu teraz zaglądam a nie chce mi się przekopywać przez regulamin. Czy mogę na La Rambli umieścić swój link referencyjny do gry piłkarskiej na przeglądarkę? Klikam w to pół roku, gra jest bardzo ciekawa a dzięki linkowi obie strony by skorzystały.

0

Cóż,nasz trener już nie takich zvalverdezował...

4

Wczoraj była rocznica wyboru Jana Pawła II na papieża,ale też wejścia Wandy Rutkiewicz na Mount Everest. O tym drugim wydarzeniu teraz rano w komórce artykuł otworzyłem i czytam:"Dokładnie 41 lat temu 16 października 2019 r. Wanda Rutkiewicz..." Pomyślałem sobie,że nieźle zaspałem...Miłego dnia wszystkim!

0

@Bartek22 Kolejny kolega sympatyczny. "Elektoraty się nie dodają". Lewica: 12,56%. To kto miał rację?

0

@IronSanHybrid Cóż, minęły 2 m-ce i Lewica osiągnęła 12,56%. Co wygrałem?:D

Zobacz wszystkie

119

To redakcję i Ciebie trzeba sprowadzić na ziemię. Uczynienie Dembele najgorszym graczem Barcy w tym meczu i danie mu 4 przy 6 dla L.Suareza to jakieś nieporozumienie. Mecz wygrany 3:0 a ter Stegen ocena 5,5??? Obrona też z notami jakby ze 2-3 pozwoliła strzelić. Notę dla redakcji obniża też fakt, że nie podali ilości strat.
Ale jeszcze ad Francuza. Dembele dwoił się i troił, dryblował, podawał i był absolutnie jednym z najbardziej aktywnych graczy. Fakt,że zmarnował niektóre akcje,ale i tak to jest dużo lepsza sytuacja niż gdyby był niewidoczny w meczu. Ousmane był bowiem realnym zagrożeniem dla rywali a to już jest coś, bo to dopiero 1 mecz ligowy i wkrótce podania będą dokładniejsze a celownik lepiej ustawiony. Dodatkowy plus? Niektórzy piszą tu,że Dembele do Barcy nie pasuje, bo potrzebuje miejsca a właśnie z Alaves udowodnił, że na luzie potrafi klepać na małej przestrzeni piłkę z Messim czy Rakiticiem. Taki L.Suarez zanotował asystę, ale miał też mnóstwo problemów z tak elementarną sprawą jak przyjęcie piłki...A oceny 4-6 dla Urusa...Litości...

70

Słyszałem o tym nowym dopalaczu "Małpi pył",ale pierwszy raz widzę prawdziwe skutki jego działania...

49

To teraz trzymamy kciuki za tryplet Coutinho!

36

A co jest dziwnego w tych słowach? PiS to banda niekompetentnych nieudaczników, która plecie głupoty a co gorsza - je uskutecznia. Słowa Giertycha oznaczają właśnie to,że tych durniów stać na wszystko. Swoją drogą nie jest dobrze jeśli Giertych jest w tym momencie ostoją normalności.

35

Mam nadzieję, że Twoja wiedza nie opiera się tylko na filmikach z youtube i ten Iniesta coś jednak potrafi:D