O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1947
  • Liczba komentarzy 33
  • Polecenia 83

Komentarze

0

1

@exeqtor prezes nie powinien zachowywać się jak jakiś łepek z pod stadionu. Wyobrażasz sobie Pereza w takiej sytuacji? na rm.pl nieźle cisną z Bartomeu za taki brak szyku.

0

@okomistrza 18 letni. zagrał dopiero 5 mecz w realu...

0

jak nie było? 20 czy 10 lat temu można było bez problemu kupić koszulki Barcelony, Realu, Man Utd, Ajaxu, Juventusu i Milanu :) z innymi było gorzej, ale na każdym rogu widziałem.

2

taaak jasne... widziałeś powtórkę? pokazali dokładnie czemu był spalony. Uefa to nie La Liga gdzie kontrowersyjne sytuacje chowie się pod stołem - pokazali wyjaśnili is sprawa jest czysta gol został anulowany zgodnie z zasadami.

Zobacz wszystkie

35

Nie macie wrażenia, że Mundo i w szczególności Sport za bardzo pojechały z brakiem docenienia dla Modrica? I z tym wiecznym syndromem ofiary...

9

powodzenia :) Patrząc na obecną grę, to prędzej Barca odpadnie, skoro gra dość przeciętnie, a Real na wyjeździe z Sevillą drugim składem i bez motywacji remisuje 3:3 Spina poślady i jak przegrywa to odrabia straty a nie odpuszcza!

7

Real grał bezpośrednio po meczu z Atletico i tydzień po meczu z Barceloną - zagrali 3 mecze na światowym poziomie, pierwszym składem na maksymalnej koncentracji, nic dziwnego że grali gorzej niż zwykle byli zmęczeni, z tych 3 meczów wygrali 2 i jeden zremisowali. Co w tym czasie zrobiła Barcelona? 3 remisy. To było podsumowanie ostatnich 3 meczów.

3

ale, że bez Raula, który jest ambasadorem La Ligi w USA :// i to z NY... ehhh rozumiem że sport to jedno, ale szacunek dla legend to odrębna para korków...

2

Wiadomo, że więcej uważa że CR7 nie powinien dostać, albo dostał nie zasłużenie, nie o to chodzi, chodzi mi o jakość i rzetelność okładek Kastylijkich i Katalońskich - kiedy Messi wygrywał ZP wszystkie gazety miały go na okładce doceniając osiągnięcie, kiedy wygrywa CR7, tylko gazety z Madrytu...
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=63856