0

niech nie sredawają Davida a Valdesa i Alexisaniech sprzeda i niech kupi nejmara i dobrego bramkaza

0

tito mosze zostać ale niech kupi nejmara jakiegoś dobrego defensywnego pomocnika i gurnego obronce naprzyklad Cole.Wtedy barca byla by nie do pokonania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?