tito mosze zostać ale niech kupi nejmara jakiegoś dobrego defensywnego pomocnika i gurnego obronce naprzyklad Cole.Wtedy barca byla by nie do pokonania
tito mosze zostać ale niech kupi nejmara jakiegoś dobrego defensywnego pomocnika i gurnego obronce naprzyklad Cole.Wtedy barca byla by nie do pokonania
Komentarze
0
niech nie sredawają Davida a Valdesa i Alexisaniech sprzeda i niech kupi nejmara i dobrego bramkaza
0
tito mosze zostać ale niech kupi nejmara jakiegoś dobrego defensywnego pomocnika i gurnego obronce naprzyklad Cole.Wtedy barca byla by nie do pokonania
0
tito mosze zostać ale niech kupi nejmara jakiegoś dobrego defensywnego pomocnika i gurnego obronce naprzyklad Cole.Wtedy barca byla by nie do pokonania
0
niech nie sredawają Davida a Valdesa i Alexisaniech sprzeda i niech kupi nejmara i dobrego bramkaza