0

ta fota mnie rozwaliła:D

0

i nigdzie nie będzie ci koleś tak dobrze,jak tu było...respekt za wszystko

0

srutututu nie byłoby gorzej,Deco I Ronni to klasa sama w sobie,a Guardiola nie pozwoliłby nikomu balować tak jak robił to R10 i na pewno byłoby lepiej.

0

te nominacje i tak są bardziej wiarygodne niż FIFPro.Ronaldinho tam był...

0

Vamos Bojan,VAMOS BARCA

0

Można powiedzieć,że tylko Alvesa bramka nie padła z winy obrońców Almerii,bo piłka obijała im się o nogi jak nie wiem co...co nie zmienia faktu,że fajny meczyk zagraliśmy:)VeB

0

wasze rozmowy są zawaliste,się uśmiałam:Da Deco chyba zostanie politykiem,bo tak dyplomatycznie odpowiedział na ostatnie pytanie...szkoda,że odnowiła mu się kontuzja,bo świetnie wszedł w sezon.Ale już wraca i git:)

0

oj tak,jestem za:)

2

Ja jestem za Rakiticiem,Veloso strasznie dołuje ostatnio

0

Valdes...ojojojoj...

0

o wow:)suuuuuuuuuuuuuuuuper,coś dla żeńskiej części fanów

0

nie można Bojana za mocno eksploatować,ale zdecydowanie powinien dostawać więcej czasu pod koniec meczu

0

Sprzedał Deco za tylko tyle,a on jakie siaty teraz w Chelsea strzela... z wolnego z Wigan... mmm

0

Dobrze dla niego,że odszedł,odbuduje się.Gorzej dla nas...

0

Deco strzelił w lidze dla Chelsea...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?