O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 15
  • Polecenia 2

Komentarze

0

ta fota mnie rozwaliła:D

0

i nigdzie nie będzie ci koleś tak dobrze,jak tu było...respekt za wszystko

0

srutututu nie byłoby gorzej,Deco I Ronni to klasa sama w sobie,a Guardiola nie pozwoliłby nikomu balować tak jak robił to R10 i na pewno byłoby lepiej.

0

te nominacje i tak są bardziej wiarygodne niż FIFPro.Ronaldinho tam był...

0

Vamos Bojan,VAMOS BARCA

Zobacz wszystkie

2

Ja jestem za Rakiticiem,Veloso strasznie dołuje ostatnio

0

o wow:)suuuuuuuuuuuuuuuuper,coś dla żeńskiej części fanów

0

Dobrze dla niego,że odszedł,odbuduje się.Gorzej dla nas...

0

Vamos Bojan,VAMOS BARCA

0

ta fota mnie rozwaliła:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?