1

a srasz?

3

SIEMA GNOJKI NAKAZUJE WAM PRZESTAWIC SIE NA WIELKI REAL I CZCIĆ BOGA KRISA WRZUCCIE DO SMIETNIKA MESIEGO KOCHAJCIE BALERA BO SĄ KOSMICZNIE SŁODCY I WYCZEPIŚCI RONALDO BOGIEM BALER NAŁOGIEM JAMES ZABAWĄ A REAL PODSTAWĄ

1

nic mi nie zrobiom a ja moge pisać prawde GLAKTYCZNI SĄ KOSMICZNI

2

do lekcji gimbusie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

0

1

i co frajerzy posrani adminy mnie nie dopadnom bo mam na nich haka

0

dobrze mu tak nie jest najlepszy ani kosmiczny ani galaktycczny

1

i taaaaaaaaaa peta crisa palce lizać

0

pysk

2

real pojedzi betis jakoś 12:1 7x cris 2x baler 3x jamesik i jednom casilas wpuści bo jest zasranym kretem

1

nie posraj sie

0

kris zarypał 2 golazo wczoraj takie ze sie zesrać moszna

0

a ja skończyłem z twoja starom

0

to se wyrabiaj bo lucho wyczepiscie pojechał betis

0

może ja cie też zraportyuje słodziaczku??????????????????/

0

spadaj

0

messi jest słodki kto sie s tm zgadza łapka w góre ;D

0

messi wczoraj pokazał pazur hejterom hahahahahahahah

0

Drogi Odbiorco! Jestem albańskim wirusem komputerowym, ale z uwagi na słabe zaawansowanie informatyczne mojego kraju nie mogę nic ci zrobić. Proszę, skasuj sobie jakiś plik i prześlij mnie dalej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?