O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4532
  • Liczba komentarzy 49
  • Polecenia 18

Komentarze

0

ZARA WRACAM SŁODZIAKI

0

JAPSKO KONIU

0

HAHAHAHAAHAHAAH PISAŁEM TO 10000000 RAZY MAM UKŁAD Z ADMINAMI I MNIE NIE ZBANUJOM

0

JAPA KONIUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

0

ZGŁOSZONY

Zobacz wszystkie

4

NIE ZBANUJA BO MAM UKŁAD Z ADMINAMI GRAM Z NIMI W METINA

3

SIEMA GNOJKI NAKAZUJE WAM PRZESTAWIC SIE NA WIELKI REAL I CZCIĆ BOGA KRISA WRZUCCIE DO SMIETNIKA MESIEGO KOCHAJCIE BALERA BO SĄ KOSMICZNIE SŁODCY I WYCZEPIŚCI RONALDO BOGIEM BALER NAŁOGIEM JAMES ZABAWĄ A REAL PODSTAWĄ

2

real pojedzi betis jakoś 12:1 7x cris 2x baler 3x jamesik i jednom casilas wpuści bo jest zasranym kretem

2

do lekcji gimbusie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

1

nie posraj sie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?