0

Popieram słowa kolegi, dla mnie to już jest bardzo dobry obrońca, a potencjał ma ogromny.

0

ja wiedziałem ze tak bedzie, wydali tyle kasy na nic(na nikogo)caceres taki chajs i nie gra, hleb? co to ma byc , jestem wielkim fanem barcy i wcale mi sie to niepodoba!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?