ja wiedziałem ze tak bedzie, wydali tyle kasy na nic(na nikogo)caceres taki chajs i nie gra, hleb? co to ma byc , jestem wielkim fanem barcy i wcale mi sie to niepodoba!!!
ja wiedziałem ze tak bedzie, wydali tyle kasy na nic(na nikogo)caceres taki chajs i nie gra, hleb? co to ma byc , jestem wielkim fanem barcy i wcale mi sie to niepodoba!!!
Komentarze
0
Popieram słowa kolegi, dla mnie to już jest bardzo dobry obrońca, a potencjał ma ogromny.
0
ja wiedziałem ze tak bedzie, wydali tyle kasy na nic(na nikogo)caceres taki chajs i nie gra, hleb? co to ma byc , jestem wielkim fanem barcy i wcale mi sie to niepodoba!!!
0
ja wiedziałem ze tak bedzie, wydali tyle kasy na nic(na nikogo)caceres taki chajs i nie gra, hleb? co to ma byc , jestem wielkim fanem barcy i wcale mi sie to niepodoba!!!
0
Popieram słowa kolegi, dla mnie to już jest bardzo dobry obrońca, a potencjał ma ogromny.