mik3n
Dołączył/a: wrzesień 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Tello z Celticiem strzelił po 40stu podaniach
Aczkolwiek brameczka Neymara ładniejsza :)
0
Myślę, że Vincente Guaita byłby dobrą opcją, albo Ter Stegen :)
0
To nie pierwsza porażka od 2008 roku na Bernabeu, przegraliśmy w superpucharze w tym sezonie z nimi. Może jest to pierwsza porażka w LIDZE, ale nie ogólnie...
0
Nawet Barca ma dni słabości, trzeba się podnieść nic jeszcze nie jest stracone
0
@IceMan czy Ty przypadkiem nie piszesz także dla kanonierzy.com?
0
I kibicujesz Barcelonie od finału MU-Barca ;]
0
villa?
0
Co za różnica dla kogo bramka i tak manita pozostaje manitą :)
0
dobre zdjęcie wstawili :D
0
dontripe dla twojej wiadomości ja pamiętam finał lm z arsenalem. Pamiętam również półfinał LM z Valencia, czy też pamiętne 5-1 z Chelsea po dogrywce i porażce w pierwszym meczu 3-1 na Stamford.
To prawda, że Barca zawsze miała pecha do bramkarzy.
Qrs, to zamiast kupować Czygryńskiego za 20 pare milionów można było kupić dobrego bramkarza...
0
Para Puyol-Pique i MVP w ataku fck yeah :D
0
Aha, czyli skoro Masche popełnia banalne błędy, bo nie był uczony gry na stoperze od małego, to Valdes chyba nie był uczony grania w piłkę wogóle, a co dopiero na bramce. Mnóstwo bramek w tym sezonie wpadło przez niego. Patrz mecz z Deportivo, czy z Realem w lidze (pierwsza bramka) nie wspominając już o jego słynnym popisie w superpucharze. Valdes to bramkarz na średnią ekipę w La liga ale skoro Real ma bramkarza wychowanka to i my musimy mieć ;/ Nie wiem kto go uczył bronić, ale coś słabo mu to wyszło, bo ja tego nie rozumiem jak można nie pilnować krótkiego słupka...wpadło już mnóstwo takich bramek o których nikt nie wspomina. Bramka po rożnym z Celiticiem? Ogarnięty bramkarz by wyszedł na przedpole i taką piłke ściągnął, słabszy bramkarz by stał na lini.. A co zrobił Valdes?! Valdes poszedł krok do przodu i się cofnął, bo myślał, że złapie piłkę, ale się przeliczył, nawet w V lidze uczą, żeby podjąć jedną decyzję a nie się motać czy zostawać czy wychodzić. Obrona gra gorzej niż w zeszłym sezonie, ale Valdes gra obecnie najsłabiej z z całego zespołu
0
0
No chyba nie ma lepszego startu bo dzisiaj remisik wpadł :)
0
@Eric_Abidal_22 Affelay nie wróci już z wypożyczenia moim zdaniem. Z grona tych napastników Camp Nou w przypadku transferu Neymara opuści Alexis, bo najsłabiej czuje gre drużyny i jest w strasznie niskiej formie od dawna...Na chwilę obecną ma wyższe umiejętności od Tello, czy Cuenci, prawda, ale trzeba myśleć o przyszłości, więc Sanchez niestety ale pewnie odejdzie.
0
Tello- przyszlosc, Affelay też, po co tracic tych zawodnikow, lepiej dołożyć kase
0
Pierwsza bramka- MAGIA
0
Te dziewczynki z Barcelony wygrały z nim finale ME 4-0 :D
0
@mistrzyk czyli nie oglądałeś młodego Leo Messiego, np w 2006 roku
0
Jak patrze na to zdjęcie z daleka, to myślalem, że to Borat :D
0
Łatwo sprowokować tego Ronaldo :)
0
Tylko nie Alves
0
Fantastyczna ta kompilacja bramek Messiego. Jedna z najlepszych jakie ogladalem. Najlepsze jest chyba Messi-destined to be the best
0
Alves musi zostać
0
i właśnie brali go, bo idealnie pasował
0
Radek,Cesc to też wychowanek Barcy...
0
3 osoby zagłosowały na Ozila ;d
0
Pique chyba rzeczywiście najlepszy, bo tylko 5 mln. Najgorszy to zdecydowanie Czygrynski i Hleb
0
Już lepiej kupić innego stopera i zostawić Thiago.
0
Na pewno bramka CR7 powinna być wyżej, lepsza od bramki Valbueny, Ramiresa, coś jak bramka Hulka. Za to bezsprzecznie bramka iniesty jest najlesza :D