27 kwietnia 2015, 15:00
8
Tello z Celticiem strzelił po 40stu podaniach
19 marca 2013, 03:09
0
Myślę, że Vincente Guaita byłby dobrą opcją, albo Ter Stegen :)
4 marca 2013, 15:40
To nie pierwsza porażka od 2008 roku na Bernabeu, przegraliśmy w superpucharze w tym sezonie z nimi. Może jest to pierwsza porażka w LIDZE, ale nie ogólnie...
21 lutego 2013, 00:13
Nawet Barca ma dni słabości, trzeba się podnieść nic jeszcze nie jest stracone
18 lutego 2013, 10:52
@IceMan czy Ty przypadkiem nie piszesz także dla kanonierzy.com?
26 lutego 2012, 17:12
Ronaldo luck more....
27 lipca 2012, 15:09
Te dziewczynki z Barcelony wygrały z nim finale ME 4-0 :D
28 stycznia 2012, 20:24
Mam pytanko wiadomo coś o składzie naszych w dzisiejszym meczu ? :) Bo widzę, że krucho z naszą kadrą :(
29 maja 2012, 16:09
3 osoby zagłosowały na Ozila ;d
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
8
Tello z Celticiem strzelił po 40stu podaniach
Aczkolwiek brameczka Neymara ładniejsza :)
0
Myślę, że Vincente Guaita byłby dobrą opcją, albo Ter Stegen :)
0
To nie pierwsza porażka od 2008 roku na Bernabeu, przegraliśmy w superpucharze w tym sezonie z nimi. Może jest to pierwsza porażka w LIDZE, ale nie ogólnie...
0
Nawet Barca ma dni słabości, trzeba się podnieść nic jeszcze nie jest stracone
0
@IceMan czy Ty przypadkiem nie piszesz także dla kanonierzy.com?
8
Tello z Celticiem strzelił po 40stu podaniach
Aczkolwiek brameczka Neymara ładniejsza :)
0
Ronaldo luck more....
0
Te dziewczynki z Barcelony wygrały z nim finale ME 4-0 :D
0
Mam pytanko wiadomo coś o składzie naszych w dzisiejszym meczu ? :)
Bo widzę, że krucho z naszą kadrą :(
0
3 osoby zagłosowały na Ozila ;d