michalson2
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dąbrowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Graczdari, życze powodzenia Live... Sry na chwile. BRAWA DLA INIESTY !
Co do Live, chciałbym żeby znow nadeszły te czasy, że jak ktos przyjezdzal na Anfield Road to dostawal po dupie.żeby live znow sie liczył
0
No nie, co za pech.
0
BAN
0
ehh
0
ehh
0
BAN
0
Messi_10 Masche mial prawie 50 podań w tym 98% celnych, jeszcze coś ?
0
Pique ma fajnego fryza.
0
Kenneth ma lat 16, LOL!
0
GEEEEZ !!!
0
Jak na razie w tym sezonie, podobaja mi sie stroje Barcy, ogolnie rzecz biorąc...
0
Nie ma co się oszukiwać, z Barcą zaczyna się coś dziać złego...
0
Puyol 32 lata, juz sobie nie radzi z pilnowanie tak dobrze jak kiedys. :
0
Ja pier.... zaraz zawalu dostane
0
paulittos si seniore.
0
Piłkarze meczu: Iniesta, Mascherano.
0
Villa co z tobą?
0
Xavim ? Może Fabregas ? a jesli nie on, to moze ktos z alcantary?
0
20:45 63 Barcelona 1 - 0 FC Copenhagen
20:45 64 Inter 4 - 1 Tottenham
20:45 62 Lyon 2 - 0 Benfica
20:45 64 Manchester Utd 1 - 0 Bursaspor
20:45 64 Panathinaikos 0 - 0 Kazan
20:45 64 Rangers 1 - 1 Valencia
20:45 65 Schalke 2 - 0 H. Tel Aviv
20:45 63 Twente 0 - 0 Bremen
0
lola1668 mnie tez troche, nie ma to jak Kalinowski i ciekawostki Jagody, nie ? :D
0
Chyba czas pomyśleć o przyszłym następcy Alvesa....
0
AJJJ VILLA !
0
"Masche prawie 50 podań i 98% skutecznych" - dokladnie, jeśli ktos ma jakieś wąty to niech sobie splunie w twarz. Masherano gra jak na razie najlepsze swoje spotkanie. Iniesta w stu procentach zastepuje Xaviego. Messi na dobrze, Villa razi nieskutecznością, ale poczekajmy.
Ale po co wspominać Eto'o, no po co ? Podnieciło was to że strzela dla Interu ? Je*ać to. Zajmijmy się naszym ukochanym zespołem. VAMOS !
0
Brawo, VAMOS ! Wiecie co ? Chciałbym wiedziec co sie dzialo w szatni podczas przerwy, nie ?
0
czesiu_z_l boshe, idioto, TO POST JAKIEGOS KIBICA VALENCI. Czytaj ze zrozumieniem.
0
moze ktos podac, jesli jest, do relacji radiowej link ?
0
Może teraz nie odejdzie, ale kto wie czy w przyszłości nie odejdzie ? Tak samo mówiło sie o Ronaldo, Ronaldinho, Henrym w Arsenalu, i co ? Ja się z tego nie śmieję, czas pokaże jak będzie.
0
Stawiam na 1:3. Z reszątą - zobaczymy. VAMOS
0
Villa ma po prostu pecha że trafia w słupki. Zobaczycie, jak sie odblokuje to bedzie strzelał w kazdym meczu. Jesteśmy przed Realem i gówno z tego, tak jak kolega poniżej, bedziemy przed Realem w polowie tabeli, tez bedziemy szczesliwi ? Raczej nie.
0
uf, wazne 3 pkt, dobranoc