0

Graczdari, życze powodzenia Live... Sry na chwile. BRAWA DLA INIESTY !

Co do Live, chciałbym żeby znow nadeszły te czasy, że jak ktos przyjezdzal na Anfield Road to dostawal po dupie.żeby live znow sie liczył

0

No nie, co za pech.

0

BAN

0

ehh

0

ehh

0

BAN

0

Messi_10 Masche mial prawie 50 podań w tym 98% celnych, jeszcze coś ?

0

Pique ma fajnego fryza.

0

Kenneth ma lat 16, LOL!

0

GEEEEZ !!!

0

Jak na razie w tym sezonie, podobaja mi sie stroje Barcy, ogolnie rzecz biorąc...

0

Nie ma co się oszukiwać, z Barcą zaczyna się coś dziać złego...

0

Puyol 32 lata, juz sobie nie radzi z pilnowanie tak dobrze jak kiedys. :

0

Ja pier.... zaraz zawalu dostane

0

paulittos si seniore.

0

Piłkarze meczu: Iniesta, Mascherano.

0

Villa co z tobą?

0

Xavim ? Może Fabregas ? a jesli nie on, to moze ktos z alcantary?

0

20:45 63 Barcelona 1 - 0 FC Copenhagen

20:45 64 Inter 4 - 1 Tottenham

20:45 62 Lyon 2 - 0 Benfica

20:45 64 Manchester Utd 1 - 0 Bursaspor

20:45 64 Panathinaikos 0 - 0 Kazan

20:45 64 Rangers 1 - 1 Valencia

20:45 65 Schalke 2 - 0 H. Tel Aviv

20:45 63 Twente 0 - 0 Bremen

0

lola1668 mnie tez troche, nie ma to jak Kalinowski i ciekawostki Jagody, nie ? :D

0

Chyba czas pomyśleć o przyszłym następcy Alvesa....

0

AJJJ VILLA !

0

"Masche prawie 50 podań i 98% skutecznych" - dokladnie, jeśli ktos ma jakieś wąty to niech sobie splunie w twarz. Masherano gra jak na razie najlepsze swoje spotkanie. Iniesta w stu procentach zastepuje Xaviego. Messi na dobrze, Villa razi nieskutecznością, ale poczekajmy.

Ale po co wspominać Eto'o, no po co ? Podnieciło was to że strzela dla Interu ? Je*ać to. Zajmijmy się naszym ukochanym zespołem. VAMOS !

0

Brawo, VAMOS ! Wiecie co ? Chciałbym wiedziec co sie dzialo w szatni podczas przerwy, nie ?

0

czesiu_z_l boshe, idioto, TO POST JAKIEGOS KIBICA VALENCI. Czytaj ze zrozumieniem.

0

moze ktos podac, jesli jest, do relacji radiowej link ?

0

Może teraz nie odejdzie, ale kto wie czy w przyszłości nie odejdzie ? Tak samo mówiło sie o Ronaldo, Ronaldinho, Henrym w Arsenalu, i co ? Ja się z tego nie śmieję, czas pokaże jak będzie.

0

Stawiam na 1:3. Z reszątą - zobaczymy. VAMOS

0

Villa ma po prostu pecha że trafia w słupki. Zobaczycie, jak sie odblokuje to bedzie strzelał w kazdym meczu. Jesteśmy przed Realem i gówno z tego, tak jak kolega poniżej, bedziemy przed Realem w polowie tabeli, tez bedziemy szczesliwi ? Raczej nie.

0

uf, wazne 3 pkt, dobranoc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?