O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 67
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Graczdari, życze powodzenia Live... Sry na chwile. BRAWA DLA INIESTY !

Co do Live, chciałbym żeby znow nadeszły te czasy, że jak ktos przyjezdzal na Anfield Road to dostawal po dupie.żeby live znow sie liczył

0

No nie, co za pech.

0

BAN

0

ehh

0

ehh

Zobacz wszystkie

0

Villa ma po prostu pecha że trafia w słupki. Zobaczycie, jak sie odblokuje to bedzie strzelał w kazdym meczu. Jesteśmy przed Realem i gówno z tego, tak jak kolega poniżej, bedziemy przed Realem w polowie tabeli, tez bedziemy szczesliwi ? Raczej nie.

0

Jezeli kazdy mecz tak ma wygladac bez Leo, to mamy duzy problem.

0

ehh

0

ehh

0

jezeli bedzie tak jak sunderland - arsenal ? :

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?