20 października 2010, 22:34
0
Graczdari, życze powodzenia Live... Sry na chwile. BRAWA DLA INIESTY ! Co do Live, chciałbym żeby znow nadeszły te czasy, że jak ktos przyjezdzal na Anfield Road to dostawal po dupie.żeby live znow sie liczył
20 października 2010, 22:32
No nie, co za pech.
20 października 2010, 22:31
BAN
20 października 2010, 22:30
ehh
20 października 2010, 22:29
26 września 2010, 11:06
Villa ma po prostu pecha że trafia w słupki. Zobaczycie, jak sie odblokuje to bedzie strzelał w kazdym meczu. Jesteśmy przed Realem i gówno z tego, tak jak kolega poniżej, bedziemy przed Realem w polowie tabeli, tez bedziemy szczesliwi ? Raczej nie.
22 września 2010, 21:45
Jezeli kazdy mecz tak ma wygladac bez Leo, to mamy duzy problem.
22 września 2010, 21:47
jezeli bedzie tak jak sunderland - arsenal ? :
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Graczdari, życze powodzenia Live... Sry na chwile. BRAWA DLA INIESTY !
Co do Live, chciałbym żeby znow nadeszły te czasy, że jak ktos przyjezdzal na Anfield Road to dostawal po dupie.żeby live znow sie liczył
0
No nie, co za pech.
0
BAN
0
ehh
0
ehh
0
Villa ma po prostu pecha że trafia w słupki. Zobaczycie, jak sie odblokuje to bedzie strzelał w kazdym meczu. Jesteśmy przed Realem i gówno z tego, tak jak kolega poniżej, bedziemy przed Realem w polowie tabeli, tez bedziemy szczesliwi ? Raczej nie.
0
Jezeli kazdy mecz tak ma wygladac bez Leo, to mamy duzy problem.
0
ehh
0
ehh
0
jezeli bedzie tak jak sunderland - arsenal ? :