messiszyma
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN!
mod
0
w następnym sezonie spadniecie na dno!!!!
0
watpie ale przydalby sie napewno
0
szkoda tylko ze bayern gra padake bo jak inaczej nazwac to ze przed pojedynkiem z nami dostawali baty w lidze potem z nami w LM i znowu przegrywaja w lidze;D slabi sa i tyle teraz z chelsea zobaczymy jacy jestesmy naprawde;p do boju BARCA!!!
0
Jako kibic realu powiem tak. Pepe boże co on zrobił jak można tak postąpić nie rozumiem to samo tyczy marcelo;/ Jeszcze kontuzja robbena to pozamiatane;/ teraz sie przejedziemy na sevilii a potem pewnie przegramy z wami w GD a szkoda myślałem że chociaż troche powalczymy;/ z huntelaarem i raulem 'najszybszi napastnicy' :D hehe nie ma co sobie nadzieji robić. Wygrajcie z Chelsea trzeba poprawic wizerunek ligi hiszpańskiej
0
taka prawda
0
misugi
z calym szacunkime do Ciebie ale zeby nie bylo zadnych klotni: Real byl juz w takiej sytuacji a nawet mial niekiedy gorzej ale damy rade to w koncu BARCA!!!
0
nie ma co sie oszukiwac wczoraj za pieknie nie gralismy tylko messi nam dupy uratowal ale co wy tak wszyscy przezywacie w realu to samo jak robben nie pociagnie to dupa
0
jestem kibicem realu. co zrobic, jestem pod wielkim wrazeniem gry barcy w tym sezonie. taka przemiana w porownaniu do poprzedniego sezonu a przeciez nie zrobiliscie jakis waznych zmian w skladzie. cos czuje ze macie szanse pobic wszelkie rekordy w lidze. powodzenia w GD.mam nadzieje ze real poprawi gre zeby ten wielki mecz zwany derbami europy byl wielkim widowiskiem nie tylko z waszej strony
0
barca zagral bardzo dobrze.jestem kibicem realu i wiem ze zaraz wszyscy na mnie wyskocza ale napawde podoba mi sie futbol jaki teraz gracie. jak widze tych dziadkow z przodu w realu to mnie bierze. u was jest ruch szybkosc o to chodzu.powodzenia w tym sezonie
0
barca zagral bardzo dobrze.jestem kibicem realu i wiem ze zaraz wszyscy na mnie wyskocza ale napawde podoba mi sie futbol jaki teraz gracie. jak widze tych dziadkow z przodu w realu to mnie bierze. u was jest ruch szybkosc o to chodzu.powodzenia w tym sezonie