szkoda tylko ze bayern gra padake bo jak inaczej nazwac to ze przed pojedynkiem z nami dostawali baty w lidze potem z nami w LM i znowu przegrywaja w lidze;D slabi sa i tyle teraz z chelsea zobaczymy jacy jestesmy naprawde;p do boju BARCA!!!
Jako kibic realu powiem tak. Pepe boże co on zrobił jak można tak postąpić nie rozumiem to samo tyczy marcelo;/ Jeszcze kontuzja robbena to pozamiatane;/ teraz sie przejedziemy na sevilii a potem pewnie przegramy z wami w GD a szkoda myślałem że chociaż troche powalczymy;/ z huntelaarem i raulem 'najszybszi napastnicy' :D hehe nie ma co sobie nadzieji robić. Wygrajcie z Chelsea trzeba poprawic wizerunek ligi hiszpańskiej
szkoda tylko ze bayern gra padake bo jak inaczej nazwac to ze przed pojedynkiem z nami dostawali baty w lidze potem z nami w LM i znowu przegrywaja w lidze;D slabi sa i tyle teraz z chelsea zobaczymy jacy jestesmy naprawde;p do boju BARCA!!!
z calym szacunkime do Ciebie ale zeby nie bylo zadnych klotni: Real byl juz w takiej sytuacji a nawet mial niekiedy gorzej ale damy rade to w koncu BARCA!!!
Komentarze
0
BAN!
mod
0
w następnym sezonie spadniecie na dno!!!!
0
watpie ale przydalby sie napewno
0
szkoda tylko ze bayern gra padake bo jak inaczej nazwac to ze przed pojedynkiem z nami dostawali baty w lidze potem z nami w LM i znowu przegrywaja w lidze;D slabi sa i tyle teraz z chelsea zobaczymy jacy jestesmy naprawde;p do boju BARCA!!!
0
Jako kibic realu powiem tak. Pepe boże co on zrobił jak można tak postąpić nie rozumiem to samo tyczy marcelo;/ Jeszcze kontuzja robbena to pozamiatane;/ teraz sie przejedziemy na sevilii a potem pewnie przegramy z wami w GD a szkoda myślałem że chociaż troche powalczymy;/ z huntelaarem i raulem 'najszybszi napastnicy' :D hehe nie ma co sobie nadzieji robić. Wygrajcie z Chelsea trzeba poprawic wizerunek ligi hiszpańskiej
0
BAN!
mod
0
szkoda tylko ze bayern gra padake bo jak inaczej nazwac to ze przed pojedynkiem z nami dostawali baty w lidze potem z nami w LM i znowu przegrywaja w lidze;D slabi sa i tyle teraz z chelsea zobaczymy jacy jestesmy naprawde;p do boju BARCA!!!
0
misugi
z calym szacunkime do Ciebie ale zeby nie bylo zadnych klotni: Real byl juz w takiej sytuacji a nawet mial niekiedy gorzej ale damy rade to w koncu BARCA!!!
0
taka prawda
0
w następnym sezonie spadniecie na dno!!!!