O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 11
  • Polecenia 0

Komentarze

0

BAN!

mod

0

w następnym sezonie spadniecie na dno!!!!

0

watpie ale przydalby sie napewno

0

szkoda tylko ze bayern gra padake bo jak inaczej nazwac to ze przed pojedynkiem z nami dostawali baty w lidze potem z nami w LM i znowu przegrywaja w lidze;D slabi sa i tyle teraz z chelsea zobaczymy jacy jestesmy naprawde;p do boju BARCA!!!

0

Jako kibic realu powiem tak. Pepe boże co on zrobił jak można tak postąpić nie rozumiem to samo tyczy marcelo;/ Jeszcze kontuzja robbena to pozamiatane;/ teraz sie przejedziemy na sevilii a potem pewnie przegramy z wami w GD a szkoda myślałem że chociaż troche powalczymy;/ z huntelaarem i raulem 'najszybszi napastnicy' :D hehe nie ma co sobie nadzieji robić. Wygrajcie z Chelsea trzeba poprawic wizerunek ligi hiszpańskiej

Zobacz wszystkie

0

BAN!

mod

0

szkoda tylko ze bayern gra padake bo jak inaczej nazwac to ze przed pojedynkiem z nami dostawali baty w lidze potem z nami w LM i znowu przegrywaja w lidze;D slabi sa i tyle teraz z chelsea zobaczymy jacy jestesmy naprawde;p do boju BARCA!!!

0

misugi

z calym szacunkime do Ciebie ale zeby nie bylo zadnych klotni: Real byl juz w takiej sytuacji a nawet mial niekiedy gorzej ale damy rade to w koncu BARCA!!!

0

taka prawda

0

w następnym sezonie spadniecie na dno!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?