messimessi
Dołączył/a: luty 2014
Boruja Nowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi chodziło tylko o chociaż troche szacunku dla piłkarza który tyle wniósł do gry Barcelony we wcześniejszych sezonach.
0
Hahahaha ! troche szacunku dla piłkarza -.- jeszcze 3 lata temu był najlepszym pomocnikiem na globie a teraz jest po 30-stce i wątpie żebys ty grał na tak dobrym poziomie ( o ile na takim grasz ) w takim wieku więc nie mów że jest słaby. Kibice kurwa a kolejke wcześniej pisali że generał powrócił i jak to go kochają ....
0
Oby się nie załamał ani nie zamknął w sobie... wyrazy współczucia bo jak sie straci dziecko to jest naprawde wielki ból :'(
0
rycze :')
0
Hahahah :D
0
hahah xd
0
Nie powinno się gwizdać na ukochaną drużynę. Powinno się piłkarzy wspierać a nie wygwizdywać... takie jest moje zdanie :)
0
Barcelona jest w 100 % transparentna
0
Messi jaki rogal
0
0
PŁACZE
0
INIEEEESTA
0
W TYM MOMENCIE JESTEM POSRANY... WOLNY
0
KTO SIE TAK DRZE NA TYM STADIONIE
0
CZO TEN DANI CHCIAŁ PODAĆ
0
TWÓJ TATA?
0
TY JESTEŚ PYZDRA
0
CZO TEN NEYMAR
0
AJJJ...
0
NOSZ KURWA
0
PRAWIE SIE POSRAŁEM PRZED CHWILĄ
0
BARDZO MI SIE DZISIAJ ALVES PODOBA :)) !
0
i wyżywają *
0
0
0
Napisałem : na zimno :))
0
Won do piekła kurwo wściekła
0
Pojebany człowiek.
0
0
Madrid, cabron saludo el campeon - ktoś pamięta? xd