0

Mi chodziło tylko o chociaż troche szacunku dla piłkarza który tyle wniósł do gry Barcelony we wcześniejszych sezonach.

0

Hahahaha ! troche szacunku dla piłkarza -.- jeszcze 3 lata temu był najlepszym pomocnikiem na globie a teraz jest po 30-stce i wątpie żebys ty grał na tak dobrym poziomie ( o ile na takim grasz ) w takim wieku więc nie mów że jest słaby. Kibice kurwa a kolejke wcześniej pisali że generał powrócił i jak to go kochają ....

0

Oby się nie załamał ani nie zamknął w sobie... wyrazy współczucia bo jak sie straci dziecko to jest naprawde wielki ból :'(

0

rycze :')

0

Hahahah :D

0

hahah xd

0

Nie powinno się gwizdać na ukochaną drużynę. Powinno się piłkarzy wspierać a nie wygwizdywać... takie jest moje zdanie :)

0

Barcelona jest w 100 % transparentna

0

Messi jaki rogal

0

RYCZE ;')

0

PŁACZE

0

INIEEEESTA

0

W TYM MOMENCIE JESTEM POSRANY... WOLNY

0

KTO SIE TAK DRZE NA TYM STADIONIE

0

CZO TEN DANI CHCIAŁ PODAĆ

0

TWÓJ TATA?

0

TY JESTEŚ PYZDRA

0

CZO TEN NEYMAR

0

AJJJ...

0

NOSZ KURWA

0

PRAWIE SIE POSRAŁEM PRZED CHWILĄ

0

BARDZO MI SIE DZISIAJ ALVES PODOBA :)) !

0

i wyżywają *

0

0

0

Napisałem : na zimno :))

0

Won do piekła kurwo wściekła

0

Pojebany człowiek.

0

0

Madrid, cabron saludo el campeon - ktoś pamięta? xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?