10

Barcelona, codziennie niskie ceny!

0

ja :D

0

0

Jesli wgramy wszystko do konca sezonu wliczajac w to mecz z atletcio i jesli atletico zremisuje chociaz jeden mecz do na koniec bedziemy mieli tyle samo z nimi puntkow wiec najlepiej by bylo jakby atletico przegralo chociaz jeden mecz ;))

0

Hesli sie nie myle to superpuchar hiszpani chyba nie jes na ten sezon ;)

0

0

mafia.. tak to jest mafia z fc barcelony

0

''Udalo nam sie to pod wzgledem gry'' o kurwa sikam ze smiechu....

0

Tak serio to po tej porazce z atletico i pierwszych 10 min. spotkania nie chcialo mi sie wogole ogladac meczu.... ale nie mialem nic innego do roboty.. mam nadzieje ze chociaz wygramy puchar krola :) VeB!

0

W ostatnim GD zaskoczył i to bardzo po kilku minutach po zameldowaniu się na boisku :D

0

Śmieszny to jesteś ty ;) No właśnie to nie FIFA . Ty nie grasz tylko trener i zapewne gówno wiesz o najlepszym składzie na mecz ;) Tata wie co robi.. takie ustawienie sprawdziło się na City i z takim ustawieniem dobrze graliśmy więc po co zmieniać ? Według mnie mecz z City to był taki bardo dobry trening przed GD. Nie ma czasu na rotacje i zmiany.

0

0

SB* :))

0

Chciałbym żeby Neymar jak już najprawdopodobniej będzie grał w pierwszej 11 zagrał tak dobry mecz i robił co chciał z ramosem jak ronaldinho kiedy wje*ał 2 swojej urody bramy na SN przy oklaskach kibiców z Madrytu :) Pamiętam jak mi ciary przechodziły w tamtym momencie.

0

Bo jesteśmy w pełni skupieni, a piłkarze Realu są za bardzo pewni siebie XD

0

Ci z realmadrid.com minusują :D

0

twój mózg pracuje w zwolnionym tempie

0

Ale bede sie darł jak Barca strzeli gola XD ja to czuje :D

0

Ja chciałbym takie pary :
Fc Barcelona - BvB
Real Madrid - Bayern
Atletico - Chelsea
MU - PSG :)

1

Jestem pierwszy który skomentuje bardzo przykry artykuł :( 17.03.2014.

0

V.V
Alves Pique Puyol Alba
Busi
Fabs Iniesta
Alexis Neymar
Messi

0

....................................................V.V........................................................................Alves..................Bartra........................Pique......................................Alba..........................................................Busi.....................................................................................................Fabs.........................................Iniesta......................................Alexis.......................................Messi..........................................Pedro............
Neymar w 60' i będzie git ;)

0

AAAAAA JEST! :') KOCHAM WAS

0

AAAAAAAAAAA ! :')

0

Aaaaaaa ! MESSI kolejny rekord! Mam cholern szczęście że żyje w czasach króla futbolu!

0

no to mamy widowisko XD

0

Ja widziałem :D Nw czemu ale sie z tego cieszyłem :D

0

deżawi

0

Lepiej byłoby tak :
Real - Chelsea
Bayern - PSG
Atletico - Borussia
Barcelona - Olympiakos
:D

0

''Oni grali swój futbol, pokonali nas.'' - dokładnie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?