messi2012
Dołączył/a: lipiec 2010
tuchów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
THiago !!!! ZOSTAŃ !!!!!!!!!!!!!!!! Kto w następnych sezonach za Xaviega
0
Zgadzam sie z nim ponieważ wspaniałe mecze w lidze hiszpanskie nie rozgrywały by sie tylko miedzy realem a Barceloną tylko np. dobrym meczem mógłby byc mecz Valncja-Malaga .
0
Neymar na srodku messi na prawej a alexis na lewej
0
No nareszcie już się nie mogłem doczekać
0
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Thiago ma zostac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZA sezon ma byc w pierwszym składzie w miejsce Xaviego .....ZOSTAJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
zajebiscie by było jakby przeszli obaj , alves potrafi czlowieka wkurzyc swym zagraniem a nie ma kto wykanczac jak nie neymar to Lewy, czemu nie ...
0
Pedro do sprzedaży 6 goli jak na napastnika to zdecydowanie za mało
0
fajne !!! w tym sezonie były do dupy ...
0
W grze Barcy trzeba przyspieszenia . W ostatnich dwóch ligowych meczach wyglądało to już lepiej , lecz to jeszcze nie był ten standard do którego przyzwyczaiła nas Barca za czasów Pepa. Myślę , że Neymar jest zawodnikiem , który mógłby znacznie pomóc Barcelonie podczas słabszych meczów bo w tych sam Messi to za mało.
0
PO co ? Mamy na zmiane Thiago który z meczu na mecz gra jeszcvze lepiej ... Ale jeśli Barca chce kupic na siłę pomocnika to niech będzie to Gundogan
0
czekam z ciekawoscią
0
LOL !!!!!!!!!!!***
0
xavi980 jestes idiotą... Mozna tylko 3 zmiany w meczu idioto !!!
0
od następnego sezonu trenerzy i sztab szkoleniowy powinien popracować nad formacją obronną ....... Budowa drużyny zaczyna się od obrony i bramki ...:)
0
ten sezon nie zawsze był taki jakim przedstawia go ten materiał ...
w sezonie tylko jedno zwycięstwo z klubem z wyższej półki ......:(
0
wygramy nie ma innej opcji
0
nieeeeee cesc MUSI zostac a bramkarz nie jeden na swiecie
0
Alexis zostaje ... Zakup neymara za 50 milionów sprzedac valdesa, ville a kupic humelsa guaita i tyle
Skład wyglądałby tak : guaita , piqe , humels, alba , alves , song , iniesta , thiago (xavi sie starzeje i gra co raz wolniej więc sie długo nie przydaa thiago w tym sezonie gr swietnie),messi (prawa strona) neymar (srodek) alexis
0
Mysle ze neymar sie przyda bo vila ma nawyk psucia "setek ?
0
ja najpierw zmieniłbym trenera bo villanowe nic nie rusza. Trzeba zamienic wolnego jak żółw xaviego na thiago na stałóe kupic napastnika taka typowa "9" np Falcao a messiego na prawą . Musi byc wiecej wyjsc do prostopadłych pilek i orzywic trochę gre , szybsze zagrania piłek i podkręcac tępą lub uśpić rywalu po czym prostopadłą piłką stwarzac sytuację , tak jak było w sezonie 2010/2011 . Motywacja zespołu to następna sprawa któa poinna się zmienic , lecz to nie ode mnie zalezy...
0
jest potrzepny drugi napastnik np neymar jeden na skrzydlo np alexsis i za xaviego. thiago. trzeba przyspieszyf gre i pp stracie ostro atakowac rywali by odzyskac
0
sprzedac ville pedro i alexssisa kupic neymara
0
koxsowate leo szacun !!!
0
WG mnie messi dostał za słabą i Fabregas też zasługuje na coś lepszego a poza tym cała drużyna zagrało spoko :)