Zgadzam sie z nim ponieważ wspaniałe mecze w lidze hiszpanskie nie rozgrywały by sie tylko miedzy realem a Barceloną tylko np. dobrym meczem mógłby byc mecz Valncja-Malaga .
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Thiago ma zostac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZA sezon ma byc w pierwszym składzie w miejsce Xaviego .....ZOSTAJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Komentarze
0
THiago !!!! ZOSTAŃ !!!!!!!!!!!!!!!! Kto w następnych sezonach za Xaviega
0
Zgadzam sie z nim ponieważ wspaniałe mecze w lidze hiszpanskie nie rozgrywały by sie tylko miedzy realem a Barceloną tylko np. dobrym meczem mógłby byc mecz Valncja-Malaga .
0
Neymar na srodku messi na prawej a alexis na lewej
0
No nareszcie już się nie mogłem doczekać
0
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Thiago ma zostac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZA sezon ma byc w pierwszym składzie w miejsce Xaviego .....ZOSTAJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
WG mnie messi dostał za słabą i Fabregas też zasługuje na coś lepszego a poza tym cała drużyna zagrało spoko :)
0
od następnego sezonu trenerzy i sztab szkoleniowy powinien popracować nad formacją obronną ....... Budowa drużyny zaczyna się od obrony i bramki ...:)
0
czekam z ciekawoscią
0
LOL !!!!!!!!!!!***
0
No nareszcie już się nie mogłem doczekać