O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5810
  • Liczba komentarzy 24
  • Polecenia 0

Komentarze

0

THiago !!!! ZOSTAŃ !!!!!!!!!!!!!!!! Kto w następnych sezonach za Xaviega

0

Zgadzam sie z nim ponieważ wspaniałe mecze w lidze hiszpanskie nie rozgrywały by sie tylko miedzy realem a Barceloną tylko np. dobrym meczem mógłby byc mecz Valncja-Malaga .

0

Neymar na srodku messi na prawej a alexis na lewej

0

No nareszcie już się nie mogłem doczekać

0

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Thiago ma zostac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZA sezon ma byc w pierwszym składzie w miejsce Xaviego .....ZOSTAJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zobacz wszystkie

0

WG mnie messi dostał za słabą i Fabregas też zasługuje na coś lepszego a poza tym cała drużyna zagrało spoko :)

0

od następnego sezonu trenerzy i sztab szkoleniowy powinien popracować nad formacją obronną ....... Budowa drużyny zaczyna się od obrony i bramki ...:)

0

czekam z ciekawoscią

0

LOL !!!!!!!!!!!***

0

No nareszcie już się nie mogłem doczekać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?