0

"Boca Juniors to jeden z najlepszych zespołów świata i przyjechali tu by wygrać." Wątpie.......

0

Może tak ma być...? Coś kosztem czegoś :) 2-3 sezony temu też duż traciliśmy ale strzeliśmy 2-razy więcej :)

pozdro

0

I tak musimy to wygrać i tak niezależnie czy pierwszy mecz na CN czy na wyjeździe :)

pozdro

0

Super! Fajnie się bedzie oglądać mecz o tej porze :)

pozdro

0

No i co może jest niższy od Adebayora ale za to jak to nadrabia zwinnością, szybkością i koordynacją :)

pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?