17 sierpnia 2008, 21:52
0
"Boca Juniors to jeden z najlepszych zespołów świata i przyjechali tu by wygrać." Wątpie.......
7 sierpnia 2008, 11:26
Może tak ma być...? Coś kosztem czegoś :) 2-3 sezony temu też duż traciliśmy ale strzeliśmy 2-razy więcej :) pozdro
5 sierpnia 2008, 19:15
I tak musimy to wygrać i tak niezależnie czy pierwszy mecz na CN czy na wyjeździe :) pozdro
3 sierpnia 2008, 18:34
Super! Fajnie się bedzie oglądać mecz o tej porze :) pozdro
2 sierpnia 2008, 18:01
No i co może jest niższy od Adebayora ale za to jak to nadrabia zwinnością, szybkością i koordynacją :) pozdro
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
"Boca Juniors to jeden z najlepszych zespołów świata i przyjechali tu by wygrać." Wątpie.......
0
Może tak ma być...? Coś kosztem czegoś :) 2-3 sezony temu też duż traciliśmy ale strzeliśmy 2-razy więcej :)
pozdro
0
I tak musimy to wygrać i tak niezależnie czy pierwszy mecz na CN czy na wyjeździe :)
pozdro
0
Super! Fajnie się bedzie oglądać mecz o tej porze :)
pozdro
0
No i co może jest niższy od Adebayora ale za to jak to nadrabia zwinnością, szybkością i koordynacją :)
pozdro
0
Może tak ma być...? Coś kosztem czegoś :) 2-3 sezony temu też duż traciliśmy ale strzeliśmy 2-razy więcej :)
pozdro
0
Super! Fajnie się bedzie oglądać mecz o tej porze :)
pozdro
0
"Boca Juniors to jeden z najlepszych zespołów świata i przyjechali tu by wygrać." Wątpie.......
0
No i co może jest niższy od Adebayora ale za to jak to nadrabia zwinnością, szybkością i koordynacją :)
pozdro
0
I tak musimy to wygrać i tak niezależnie czy pierwszy mecz na CN czy na wyjeździe :)
pozdro