0


Casillas (1)
Lass Diarra (24)
Pepe (3)
Sergio Ramos (4)
Marcelo (12)

Xabi Alonso (14)
Fábio Coentrão (15)

Callejón (21)
Özil (10)
Cristiano Ronaldo (7)

Benzema (9)

0

nze del Barça al Bernabéu: Pinto, Alves, Puyol, Piqué, Abidal, Busquets, Xavi, iniesta, Cesc, Messi i Alexis

Oficjalny skład

0

haha, jakie jaja na stronie rm hahahah.... normalnie polać sie ze śmiechu idzie ;d

0

Co do karnych to sędzia podyktował w tym sezonie już 7 karnych dla realu przy tylko 2 dla Barcy.

0

Pep to ma mocne nerwy ;p Keita ;d

0

Villa! I nam sie atak przełamał ;D

0

no kocham Alexisa! ;d

0

ależ to zrobił Alexis!

0

ależ to zrobił Alexis! ;d

0

Villa sprawia póki co dobre wrażenie :)

0

Villarato!

0

I po co on tego Maxwella wystawia? Już lepiej było by dać szansę Dos Santosowi lub Montoya .

0

real zawsze w pierwszej połowie nastrzela goli, żeby w drugiej tylko utrzymać wynik najmniejszym nakładem sił. W meczu z Valencią było widać jak od 70min. zaczęli tracić siły i gdyby nie błąd bramkarza przy bramce ronaldo, poprzeczka Valenci w 90min. i zatrzymanie piłki ręką Higuain'a w ostatniej minucie real by to spotkanie przegrał. Podobna sytuacja miała miejsce w meczu z Dynamem w LM. W pierwszej połowie real nastrzelał, a od 70 zaczął wyraźnie słabnąć.
Moim zdaniem jeżeli real nie strzeli do 70min. to tego spotkania już nie wygra.

0

Athletico teraz powinno się zamknąć w własnym polu karnym wtedy real nie miałby jak strzelić, gdyż oni większość goli to po kontrze strzelają.

0

Ale to nam sędziowie zawsze pomagają ;/
Por Que?

0

Ma Pep swoje 3-4-3

0

@SEBA1899 pomyliłeś sędziów. Prawidłowej bramki Bojana do De Bleckere nie uznał ten, który sędziował rewanż z realem w LM.
Por Que de Stark ? heheh

0

nieeeee.. poprzeczka ;/

0

Czy tylko mi się zdaje, że Leszek Orłowski coś Alexisa nie lubi?

0

Puyol w słupek!. ;/

0

I dlatego Keita musi zostać.!

0

no bez jaj, przecież gramy z przewagą 1 zawodnika a nie potrafimy tego wykorzystać, Przedtem o mało nie straciliśmy gola

0

hahaha znowu po ziemi ;d

0

czerwona!

0

Karny!

0

Cuenca gra lepiej od Villi. Na drugą połowę Iniesta lub Cesc za Ville

0

Cuenca zaczyna mi się podobać ;D

0

Japi..dole Villa

0

W końcu w prawe okienko, nie do obrony! ;D

0

KARNY!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?