0

Adriano dawać....!!!!!!!!!!!

0

Alves wrzucał czy strzelał ?

0

heh szpaku'blugrana"

0

I w pizdu, i cały misterny plan też w pizdu.... ;/

0

oczywiście piszcie, że Pinto. Już sobie wyobrażam jakie by były komentarze, gdyby to Alexis był na miejscu Thiago. Dziwne jest to bronienie wychowanków,

0

Cały Puyol;p ten to nigdy nie odpuści ;D

0

Czy ja nie mogę znaleźć ocen za mecz z Atletico, czy ich nie ma ?

0

druga asysta Alexisa.! ;p

0

Thiago...kolejny do kolecji. ;p

0

brawo sędzia już 2 karne nie podyktowane

0

zapomniałem, że Montoya nie został powołany. Szkoda, bo miło było by znów zobaczyć na boisku 11 wychowanków

0

Puyol i Montoya za Masche i Adriano i znów będzie 11 z La Masii ;d

0

A ja wierzę mocno , że zagra Bartra ;)

0

To Tito pojedzie na Wembley, zabrać tą gumę, którą Pep w 2011 pod ławką rezerwowych przykleił ;D

0

@hasz29 zgadzam się w 100%

0

Hahahah Meireles fauluje ile chce a Pedro pierwszy faul i żółta , no nie moge ;p hahahah

0

Cuenca może wejdzie za Cesca, i uda mu sie odmienić losy spotkania, jak w meczu z Levante. Trzeba myśleć pozytywnie! ;p

0

hahah real nie umie przegrywac

0

Ribery to robi ogromną różnicę w grze ;d

0

Kiedy przestaniecie się w końcu łudzić ? real zawsze ma zapewnione na poczatku sezonu 12pkt . 2x espanyol i 2x athletico.

0

Messi jest w gazie ;d

0

Aj Jezus Mariaa!!!! Busquets !

0

Ale teraz zgasił Orłowskiego:p Pięknie mu pojechał z tymi rekordami Raul'a

0

Może w końcu Pep przestanie robić na siłę z Alexisa skrzydłowego, On jest idealny jako typowa "9". Z Villą to samo, na siłę robi z Niego skrzydłowego ;/

0

Alexis zaczął coś grać ! ;)

0

Pinto, Alves, Piqué, Puyol, Abidal, Busquets, Xavi, Iniesta, Cesc, Messi i Alexis
oFICJALNY

0

..... to co diarra zrobił teraz to czerwona bez dyskusujna powinna być

0

noż kur..wa czyżby specjalnie sędzia nie uznał gola ozila, żeby cristiano sobie strzelił gola i wyprzedził Messiego w klasyfikacji strzelców ?

0

żal... 8 go ronaldo z karnego w lidze na 22 zdobytych co daje ponad 1/3 goli. A Messi tylko 2 z karnych na 22.

0

nooo... brawo mourinho ;/ 5 obrońców i 2 defensywnych pomocników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?