0

Gomes to statysta, nawet statystyki go nie ratują.

0

Jeśli my solidnie nie zapracujemy na wynik w meczu to sędziowie nam nie pomogą i szczęście tak samo bo go ewidentnie w tej rundzie nie mamy.



1

Bo oni mają mega farta i Ramos minuta

0

Chyba atak się przyzwyczaił że nie ma pomocy.

1

Jak nie strzela do przerwy to będzie ciężko

0

Ajjj jaka szkoda

0

Liga jest już przegrana

0

Szczęściu trzeba odrobinę pomóc.

3

Stawiam na Mascherano

1

Fakt może sobie nie poradzić :D

15

Może zróbmy sparing z Juvenilem dla Paco.

0

Może transfer Munira z Valencii, strzeli nam ostatnio gola.

2

Bójcie się wszystkie drugo ligowe drużyny :D

0

Poszli na ilość a nie jakość.

0

Powinno być po przeciętnym

0

Chyba za lot.

0

Mieli spuchnąć.........

0

Why lucho why denis od pierwszej powinien być

0

I bardzo dobrze :-)

0

Nie wiem co jest gorsze autobusy czy taka gra.

0

Brawo brawo.

0

I zaraz autobus

0

Żenada.

0

Z Busim w 9.

0

Oooo doczekałem się

0

My oddamy dziś strzał na bramkę?

0

Eusebio zjada LE taktycznie dziś

5

Dalej niech LE wystawia taki środek pola.

0

Chociaż oddaliśmy jakiś strzał na bramkę?

0

@Zecik11 @kamilo0066 Dzięki za odpowiedź

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?