mate92
Dołączył/a: kwiecień 2013
7 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fuera!!!!!!!!!!
0
To jest jawny sabotaż
0
Żal zamiast wykorzystać potknięcie Realu to my z takim ustawianiem.
1
Co za drewno.
0
Jak tam grała perełka portugalskiego futbolu?
2
I jak tu nie podać ręki do liniowego po spotkaniu.
0
Hiszpania gra bez 9.
20
Jeszcze niech Messi się wypowie o Unzue i będzie wszystko jasne.
1
Gol kolejki.
0
Teraz Valencia się cofnie i będzie autobus.
0
Trzeba trzymać poziom.
0
Ramos to chyba hat-trick strzeli.
0
To już raczej nie Barcelony.
8
Bez pomysłu, zaangażowania.
0
Limit szczęścia się wyczerpał w środę.
0
W głowach im się poprzewracało po meczu PSG.
0
Może zaczną grać.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gomes pozdro z podłogi.
33
To jest właśnie zawodnik którego szukamy. Nie ma sensu wydawać kasy na pomocnika jak mamy Roberto. Chciałbym zobaczyć jeszcze nie raz asysty takie jak Realem na SB czy niesamowite odegranie do Suareza. Priorytet prawy obrońca latem i zdrowy Vidal.
0
Myślisz jakby coś wygrali to by nie dostali podwyżek?
0
On chyba też na siłę strzelił.
0
Jak jest muł na dnie to ciężko.
0
Też odnoszę takie wrażenie.
0
Chciałbym zobaczyć białe chusteczki ale chyba jeszcze nie w tym meczu. Może 8 marca?
0
Zaangażowanie? Sportowa złość ? Taktyka ? Nic tych rzeczy.
0
Lucho uważa że za zmiany się płaci
0
Jak na w-fie macie piłkę i grajcie.
0
Raczej Rakitić
3
Co ty chcesz sprzedać mistrza Europy, perełkę portugalskiego futbolu i przyszłość naszej pomocy w najbliższych latach? Razem z Paco który pakuje worki z bramkami w każdej nadarzającej się okazji i może być w przyszłości najlepszą 9 na świecie. :D