0

Ohhh.. Davidku życze abys miał bardzo dobry dzień dzisiaj :D trzymam kciuki za Ciebie :D

0

suuuuuper :DDD ale sie cieszę !!! :D

0

Jeeeejuuu.. koooooocham Ville.. dla mnie najlepszy

0

Mam dla was pytanie chodzi mi o te książke niestety pod tym artykułem dodawanie komentarzy zostało wyłaczone .. ;/ o co chodzi z tym kuponem co musimy wpisać alby uzyskać ten rabat ? wie ktoś ? gdy wpisuję hasło do fcbarca.com to wyskakuje mi że wprowadzony kupon jest nieprawidłowy albo został już użyty. Pomoże ktoś ???

0

dokładnie!! popieram barcanaj!!!

0

japierdoleeeeee.. tylko nie mój ulubiony Villaaaa :'(((((

0

Nie wiecie gdzie bilety można nabyć ?

0

Villa!!

0

Ohhh :p cuuuudowna wiadomość :D :D :D :D GRATULACJE dla Villi i jego małżonki i malutkiego :D :D na pewno będzie śliczniutki i mam nadzieje że strzelecki instynkt też będzie po tatusiu.. choć czytałam że jego żonka też grała więc :p

0

Nie tylko klub rozczarowany.. szczerze to nawet nie dopuszczałam myśli że ktoś z podstawowych graczy bedzie chciał opuścić szeregi Barcy.. no ale jeśli tego chce to jego decyzja.. życze powodzenia ;) będzie mi brakować jego dryblingu :D

0

Hart :D

0

Illa illa illa Villa Maravilla

0

Też miałam te kontuzje..

0

wiadomo już cos ??

0

jaki wynik ?

0

świetna nowina.. GRATULACJE :D

0

Dobrze że wypozyczony.. bo nabierze doświadczenia i wróci.. przyda sie na pewno !!!

0

Świetna wiadmoość :D ABI !!

0

Alexis ma słabszy okres ale to nie powód by go sprzedawac..

0

Niech do mnie przyjadą wysyp jest :D

0

oj Ibra ale masz beret zryty..

0

No ja sądze tak samo ! Villa jest gotowy do gry i bardzo pragnie pomagac drużynie w wygrywaniu meczy.. Powinien dostawać więcej minut lub wchodzic od pierwszych ...

0

hahahah .. watpie w to .. kase mogą mieć ale Messiego już nie.. peszek !

0


booooscy są :D

0

Piękny mecz.. :D :D A Villa.. jest niesamowity .. :D wiedziałam ze wróci jeszcze lepszy :D

0

jeeeej za kilkanaście lat może ich będziemy widzieć na murawie :D :D

0

uwielbiam go :D jest moim ulubiencem :D

0

macie jakiegoś linka do transmisji ???

0

No cóż jest smutno ale trzeba patrzeć w przyszłosć i skupić sie na la lidze i LM .. to był najmniej wazny puchar ale Barca źle zaczeła cały mecz a potem wszystko sie tylko ciagło i gromadziło aż do kartki Adriano.. w drugiej połowie bardziej trzeźwo grali były bramkowe okazje ale nie wykorzystalismy ich.. szkoda.. Byli lepsi widocznie..dla mnie i tak Barca jest najlepsza !!!
Visca el Barca

0

Fajnie że..! Najpierw podaliście info, że Villa nie zagra dzisiaj a teraz wraca.. ;/ ni mogłam obejrzeć meczu a tak chciałam zobaczyć jego debiut po kontuzji ;/ będzie do ściągnięcia ???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?