Mam dla was pytanie chodzi mi o te książke niestety pod tym artykułem dodawanie komentarzy zostało wyłaczone .. ;/ o co chodzi z tym kuponem co musimy wpisać alby uzyskać ten rabat ? wie ktoś ? gdy wpisuję hasło do fcbarca.com to wyskakuje mi że wprowadzony kupon jest nieprawidłowy albo został już użyty. Pomoże ktoś ???
Ohhh :p cuuuudowna wiadomość :D :D :D :D GRATULACJE dla Villi i jego małżonki i malutkiego :D :D na pewno będzie śliczniutki i mam nadzieje że strzelecki instynkt też będzie po tatusiu.. choć czytałam że jego żonka też grała więc :p
Przyszłam ze szkoły patrze a tu taka smutna wiadomośc, beczałam jak dziecko... jeju szkoda nie zapomne go . Fajowo by było gdyby za sezon albo 2 powrócił nowy Pep głodny zwycięstw :D Mister najlepszy zawsze i wszędzie!!!
Vamos Barca :p
Komentarze
0
Ohhh.. Davidku życze abys miał bardzo dobry dzień dzisiaj :D trzymam kciuki za Ciebie :D
0
suuuuuper :DDD ale sie cieszę !!! :D
0
Jeeeejuuu.. koooooocham Ville.. dla mnie najlepszy
0
Mam dla was pytanie chodzi mi o te książke niestety pod tym artykułem dodawanie komentarzy zostało wyłaczone .. ;/ o co chodzi z tym kuponem co musimy wpisać alby uzyskać ten rabat ? wie ktoś ? gdy wpisuję hasło do fcbarca.com to wyskakuje mi że wprowadzony kupon jest nieprawidłowy albo został już użyty. Pomoże ktoś ???
0
dokładnie!! popieram barcanaj!!!
0
Ohhh :p cuuuudowna wiadomość :D :D :D :D GRATULACJE dla Villi i jego małżonki i malutkiego :D :D na pewno będzie śliczniutki i mam nadzieje że strzelecki instynkt też będzie po tatusiu.. choć czytałam że jego żonka też grała więc :p
0
Nie wiecie gdzie bilety można nabyć ?
0
Villa!!
0
Przyszłam ze szkoły patrze a tu taka smutna wiadomośc, beczałam jak dziecko... jeju szkoda nie zapomne go . Fajowo by było gdyby za sezon albo 2 powrócił nowy Pep głodny zwycięstw :D Mister najlepszy zawsze i wszędzie!!!
Vamos Barca :p
0
Hart :D