0

Uważam ze Barcelona nie powinna kupywac Neymara poniewaaz mamy dobrych napastników i nie jest nam potrzebny nastepny zamiast Neymara Barca powinna kupic środkowego obronce !!!! takie jest moje zdanie ! :) Pozdrawiam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?