O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie 5427
  • Liczba komentarzy 1
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Uważam ze Barcelona nie powinna kupywac Neymara poniewaaz mamy dobrych napastników i nie jest nam potrzebny nastepny zamiast Neymara Barca powinna kupic środkowego obronce !!!! takie jest moje zdanie ! :) Pozdrawiam :)

Zobacz wszystkie

0

Uważam ze Barcelona nie powinna kupywac Neymara poniewaaz mamy dobrych napastników i nie jest nam potrzebny nastepny zamiast Neymara Barca powinna kupic środkowego obronce !!!! takie jest moje zdanie ! :) Pozdrawiam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?