markes
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
sławno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sztubek
zdobycie 6 pucharów Barcy nie jest żadnym argumentem ?
hmmm, no tak chyba nie do konca, bo mial valdes wiecej meczy o stawke z lepszymi przeciwnikami do rozegrania, czyli mogl sie i pokazac z dobrej strony i ze zlej, a az tak zle chyba nie bylo, bo cosik tam barca w tamtym roku zdobyla:), no a jednak real 1/8 LM i do domu, z ligi odpasc nie mozna to grali dalej:), a i w niej az tak cudownie nie gral, nawet u siebie 6 razy pilke z siaty wyciagal w 1 meczu, nie mowie ze valdes lepszy od ikera, ale czy az taki iker dobry ze bramki puszcza i real nic nie zdobywa a on ciagle pierwszy...
Tylko Real
jakbys nie zauwazyl jeszcze, to w pilce noznej moze na raz grac na bramce 1 zawodnik, iker ma ta przewage nad innymi ze wczesnie zaczal kariere, w dobrym klubie, CO WAZNE: nie grajacym az tak ofensywnej pilki jak barca, no i dobrze zaczal kariere i jest wychowankiem realu, valdes musialby sie teraz sporo napocic aby to zmienic, chyba tylko kontuzja ikera moze cos zmienic, a bramkazy sie nie zmienia racze tak jak pilkazy z pola, ale my i tak cieszmy sie ze mamy valdesa, bywali jeszcze nie dawno przed nim zabawni bramkarze hehe
0
bartopilkarz
mam bramki, skroty z kazdego meczu, wyjdzie z 2 plyty dvd na sezon, no z tamtego byly 3 he he, na gg napisze ale nie (chyba) dzis,
jakby cie interesowalo to sie dogadamy
0
bartopilkarz
ja mam mecze ze skrotami i opisami meczow
0
Marco87
nie porownuj Savioli do Maxi Lopeza, moze za saviole dano troche siana, ale troche bramek nastrzelal i zle nie gral przez dluzszy czas, a maxi to byl u nas tylko 1 dobry mecz i to nawet wejscie z lawki:), ale to ze saviola potem sie stoczyl to prawda i adekwatnie do wydanej kasy i ponoc jego talentu mozna uwazac ten transfer za wtope, 3 lata gry dobre u nas 119 gier i 49 bramek to ladne statystyki
pozdrawiam
0
o niestety, czy graja zle, czy dobrze to wygrywaja
0
swidrinho
ale sevilla przyzwoita forme ma no i kilku naprawde niezlych grajkow od np takiej marsylii, wiec latwo im nie bedzie
0
lechu55
no to jak tol jest w swietna forma realu to powinni latwo przegrac:)
z taka gra jak z OM to powinni z sewilla miec ciezko, niestety ich pojedyncze akcje moga przyniesc bramki, ale jak zaczna przegrywac to juz nie odrobia
0
bedzie dobrze, byle edna bramka
0
no wlasnie nie ma neta, co to za pomysl wogole?
0
jak na niego nie licza to po co takich kupuja?
0
najlepiej dac hleba i siana i bedzie nasz:)
0
szyszy
czyli kibice realu ak widac dalej durnoty bedea wypisywac:),
"Real po sprowadzeniu Kaki i CR ( Man U przyjął ofertę tylko jeszcze kontrakt dla piłkarza trzeba dokręcic ) odzyskał prestiż i szacunek i każdy chciałby stać się nowym Galacticos."
real odzyska prestiż i szacunek za jakis czas, jak sie okaze jak to wszystko bedzie wygladalo w praktyce, jak te gwiazdy beda graly, czy beda sukcesy, czy ten caly burdel da sie naprawic, jak wszystko bedzie wygladalo cacy, jak przegraja z barca w GD tylko 1 bramka:), bo jak narazie to sa to tylko wielkie pieniadze na transfery i wyplaty, i nic wiecej, a w czasie sezonu wyjdzie czy bedzie to szopka czy dobra machina grajaca pieknie i skutecznie, i czy perez bedzie ustalal sklady na mecze:), bo za taka kase jak 90 pare baniek to mozna zawodnika puscic, hal dzieci neo i madrytu
0
jak to fajnie ze taki "przecietny" valdes zdobyl juz 2 puchary LM i 3 mistrzostwa i puchar kraju..., i akurat sa to najlepsze lata w historii barcy(patrzac na tytuly), strach sie bac jakbysmy mieli supermegahiperbramkarza :), mamy naprawde dobrego, solidnego bramkarza, wiec przestancie juz na niego tak gadac
0
rzym3k
ale pierniczysz....
0
czyli bede kupowac jak MAN CITY i Chelsea? i dzieci neo beda sie cieszyc he he
0
mam to samo, ale to morze fani MU zgrzytali zebami, a potem byli juz cicho? :)
0
ja wiem:)
0
i tu mam problema...
0
ale to na rapidzie? a mi to ni idzie:(
0
a beda moze skroty nie na rapidzie z meczu chelsea - barca, i barca - villarreal ?
0
jakby wybrali jego, a nie maxi lopez to mogloby byc ciekawie
0
ponoc i Van Buyten ma nie grac z nami, ciekawie sie zapowiada
0
bitter
ano pamieta sie, do tego hagi, popescu, nawet prosinecki sie zalapal:)
0
henry44
sezon dlugi, wreszcie dobry napadzior na lawie i nie tylko, bylyby wspaniale rotacje z eto'o i henrym, to byloby cos
0
normalnie kibice realu to w wiekszosci dzieci neo, ciagle sa najlepsi, albo beda, juz ktos przyjdzie, jak nie to za rok, i tak ciagle, a gdyby nie ta kasa ktora szastaja to by pograli sobie
0
ElPistolero
jezeli chodzi ci o borussie dortmund to to ze wygrala to nie znaczy ze to byl jakis przypadek, bo to byla silna ekipa, z wieloma reprezentantami kraju min. muller, sammer, tylko potem chyba klpopty finansowe sprowadzily ten klub na srodek tabeli
0
zeby zobaczyc murawe...
0
a ktos moze podac wynik realu z 1/8? :)
0
to beda dobre mecze, dobre przetarcie przed wiosenna LM
0
ktos zauwazyl ze w realu Van der Vaart, guti i ramos maja po 4 zolte?:), do tego kontuzje i ciekawe w jakim skladzie wyjda z barca, normalnie polewka