zdobycie 6 pucharów Barcy nie jest żadnym argumentem ?
hmmm, no tak chyba nie do konca, bo mial valdes wiecej meczy o stawke z lepszymi przeciwnikami do rozegrania, czyli mogl sie i pokazac z dobrej strony i ze zlej, a az tak zle chyba nie bylo, bo cosik tam barca w tamtym roku zdobyla:), no a jednak real 1/8 LM i do domu, z ligi odpasc nie mozna to grali dalej:), a i w niej az tak cudownie nie gral, nawet u siebie 6 razy pilke z siaty wyciagal w 1 meczu, nie mowie ze valdes lepszy od ikera, ale czy az taki iker dobry ze bramki puszcza i real nic nie zdobywa a on ciagle pierwszy...
Tylko Real
jakbys nie zauwazyl jeszcze, to w pilce noznej moze na raz grac na bramce 1 zawodnik, iker ma ta przewage nad innymi ze wczesnie zaczal kariere, w dobrym klubie, CO WAZNE: nie grajacym az tak ofensywnej pilki jak barca, no i dobrze zaczal kariere i jest wychowankiem realu, valdes musialby sie teraz sporo napocic aby to zmienic, chyba tylko kontuzja ikera moze cos zmienic, a bramkazy sie nie zmienia racze tak jak pilkazy z pola, ale my i tak cieszmy sie ze mamy valdesa, bywali jeszcze nie dawno przed nim zabawni bramkarze hehe
nie porownuj Savioli do Maxi Lopeza, moze za saviole dano troche siana, ale troche bramek nastrzelal i zle nie gral przez dluzszy czas, a maxi to byl u nas tylko 1 dobry mecz i to nawet wejscie z lawki:), ale to ze saviola potem sie stoczyl to prawda i adekwatnie do wydanej kasy i ponoc jego talentu mozna uwazac ten transfer za wtope, 3 lata gry dobre u nas 119 gier i 49 bramek to ladne statystyki
jezeli chodzi ci o borussie dortmund to to ze wygrala to nie znaczy ze to byl jakis przypadek, bo to byla silna ekipa, z wieloma reprezentantami kraju min. muller, sammer, tylko potem chyba klpopty finansowe sprowadzily ten klub na srodek tabeli
nie porownuj Savioli do Maxi Lopeza, moze za saviole dano troche siana, ale troche bramek nastrzelal i zle nie gral przez dluzszy czas, a maxi to byl u nas tylko 1 dobry mecz i to nawet wejscie z lawki:), ale to ze saviola potem sie stoczyl to prawda i adekwatnie do wydanej kasy i ponoc jego talentu mozna uwazac ten transfer za wtope, 3 lata gry dobre u nas 119 gier i 49 bramek to ladne statystyki
Komentarze
0
sztubek
zdobycie 6 pucharów Barcy nie jest żadnym argumentem ?
hmmm, no tak chyba nie do konca, bo mial valdes wiecej meczy o stawke z lepszymi przeciwnikami do rozegrania, czyli mogl sie i pokazac z dobrej strony i ze zlej, a az tak zle chyba nie bylo, bo cosik tam barca w tamtym roku zdobyla:), no a jednak real 1/8 LM i do domu, z ligi odpasc nie mozna to grali dalej:), a i w niej az tak cudownie nie gral, nawet u siebie 6 razy pilke z siaty wyciagal w 1 meczu, nie mowie ze valdes lepszy od ikera, ale czy az taki iker dobry ze bramki puszcza i real nic nie zdobywa a on ciagle pierwszy...
Tylko Real
jakbys nie zauwazyl jeszcze, to w pilce noznej moze na raz grac na bramce 1 zawodnik, iker ma ta przewage nad innymi ze wczesnie zaczal kariere, w dobrym klubie, CO WAZNE: nie grajacym az tak ofensywnej pilki jak barca, no i dobrze zaczal kariere i jest wychowankiem realu, valdes musialby sie teraz sporo napocic aby to zmienic, chyba tylko kontuzja ikera moze cos zmienic, a bramkazy sie nie zmienia racze tak jak pilkazy z pola, ale my i tak cieszmy sie ze mamy valdesa, bywali jeszcze nie dawno przed nim zabawni bramkarze hehe
0
bartopilkarz
mam bramki, skroty z kazdego meczu, wyjdzie z 2 plyty dvd na sezon, no z tamtego byly 3 he he, na gg napisze ale nie (chyba) dzis,
jakby cie interesowalo to sie dogadamy
0
bartopilkarz
ja mam mecze ze skrotami i opisami meczow
0
Marco87
nie porownuj Savioli do Maxi Lopeza, moze za saviole dano troche siana, ale troche bramek nastrzelal i zle nie gral przez dluzszy czas, a maxi to byl u nas tylko 1 dobry mecz i to nawet wejscie z lawki:), ale to ze saviola potem sie stoczyl to prawda i adekwatnie do wydanej kasy i ponoc jego talentu mozna uwazac ten transfer za wtope, 3 lata gry dobre u nas 119 gier i 49 bramek to ladne statystyki
pozdrawiam
0
o niestety, czy graja zle, czy dobrze to wygrywaja
0
romanek199
pierwszy sezon 37
drugi sezon 24 czyli 07/08
czy 24 mecze to wiekszosc z 38? we wrzesniu wrocisz do szkoly znafco pilkarski...
0
no wlasnie nie ma neta, co to za pomysl wogole?
0
bitter
ano pamieta sie, do tego hagi, popescu, nawet prosinecki sie zalapal:)
0
ElPistolero
jezeli chodzi ci o borussie dortmund to to ze wygrala to nie znaczy ze to byl jakis przypadek, bo to byla silna ekipa, z wieloma reprezentantami kraju min. muller, sammer, tylko potem chyba klpopty finansowe sprowadzily ten klub na srodek tabeli
0
Marco87
nie porownuj Savioli do Maxi Lopeza, moze za saviole dano troche siana, ale troche bramek nastrzelal i zle nie gral przez dluzszy czas, a maxi to byl u nas tylko 1 dobry mecz i to nawet wejscie z lawki:), ale to ze saviola potem sie stoczyl to prawda i adekwatnie do wydanej kasy i ponoc jego talentu mozna uwazac ten transfer za wtope, 3 lata gry dobre u nas 119 gier i 49 bramek to ladne statystyki
pozdrawiam