O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 38
  • Polecenia 0

Komentarze

0

sztubek

zdobycie 6 pucharów Barcy nie jest żadnym argumentem ?

hmmm, no tak chyba nie do konca, bo mial valdes wiecej meczy o stawke z lepszymi przeciwnikami do rozegrania, czyli mogl sie i pokazac z dobrej strony i ze zlej, a az tak zle chyba nie bylo, bo cosik tam barca w tamtym roku zdobyla:), no a jednak real 1/8 LM i do domu, z ligi odpasc nie mozna to grali dalej:), a i w niej az tak cudownie nie gral, nawet u siebie 6 razy pilke z siaty wyciagal w 1 meczu, nie mowie ze valdes lepszy od ikera, ale czy az taki iker dobry ze bramki puszcza i real nic nie zdobywa a on ciagle pierwszy...

Tylko Real

jakbys nie zauwazyl jeszcze, to w pilce noznej moze na raz grac na bramce 1 zawodnik, iker ma ta przewage nad innymi ze wczesnie zaczal kariere, w dobrym klubie, CO WAZNE: nie grajacym az tak ofensywnej pilki jak barca, no i dobrze zaczal kariere i jest wychowankiem realu, valdes musialby sie teraz sporo napocic aby to zmienic, chyba tylko kontuzja ikera moze cos zmienic, a bramkazy sie nie zmienia racze tak jak pilkazy z pola, ale my i tak cieszmy sie ze mamy valdesa, bywali jeszcze nie dawno przed nim zabawni bramkarze hehe

0

bartopilkarz

mam bramki, skroty z kazdego meczu, wyjdzie z 2 plyty dvd na sezon, no z tamtego byly 3 he he, na gg napisze ale nie (chyba) dzis,

jakby cie interesowalo to sie dogadamy

0

bartopilkarz

ja mam mecze ze skrotami i opisami meczow

0

Marco87

nie porownuj Savioli do Maxi Lopeza, moze za saviole dano troche siana, ale troche bramek nastrzelal i zle nie gral przez dluzszy czas, a maxi to byl u nas tylko 1 dobry mecz i to nawet wejscie z lawki:), ale to ze saviola potem sie stoczyl to prawda i adekwatnie do wydanej kasy i ponoc jego talentu mozna uwazac ten transfer za wtope, 3 lata gry dobre u nas 119 gier i 49 bramek to ladne statystyki

pozdrawiam

0

o niestety, czy graja zle, czy dobrze to wygrywaja

Zobacz wszystkie

0

romanek199

pierwszy sezon 37

drugi sezon 24 czyli 07/08

czy 24 mecze to wiekszosc z 38? we wrzesniu wrocisz do szkoly znafco pilkarski...

0

no wlasnie nie ma neta, co to za pomysl wogole?

0

bitter

ano pamieta sie, do tego hagi, popescu, nawet prosinecki sie zalapal:)

0

ElPistolero

jezeli chodzi ci o borussie dortmund to to ze wygrala to nie znaczy ze to byl jakis przypadek, bo to byla silna ekipa, z wieloma reprezentantami kraju min. muller, sammer, tylko potem chyba klpopty finansowe sprowadzily ten klub na srodek tabeli

0

Marco87

nie porownuj Savioli do Maxi Lopeza, moze za saviole dano troche siana, ale troche bramek nastrzelal i zle nie gral przez dluzszy czas, a maxi to byl u nas tylko 1 dobry mecz i to nawet wejscie z lawki:), ale to ze saviola potem sie stoczyl to prawda i adekwatnie do wydanej kasy i ponoc jego talentu mozna uwazac ten transfer za wtope, 3 lata gry dobre u nas 119 gier i 49 bramek to ladne statystyki

pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?