O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna
  • Ulubiony zawodnik Messi, Neymar, Ronaldinho, Ibrahimovic
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 2963
  • Liczba komentarzy 222
  • Polecenia 400

Komentarze

2

Na weryfikacje trenera trzeba poczekać do powrotów zawodników, którzy są kontuzjowani. Wczoraj Balde pokazał ze może być alternatywa dla Alby, dobre wejście Coutinho. Luuk rozpędza się jak pociąg towarowy, Martin już wyglada od niego o klasę lepiej. Po takim meczu można napisać: niby człowiek wiedział, a jednak się łudził. Mam nadzieje ze niedługo zobaczymy ofensywna wielka Barce

33

Najlepszy wywiad z trenerem Barcy od czasów Luisa Enrique

7

@Shvedu komu by się przydał ten Arthur?

0

@Sewren122 i Mingueza

0

To Barca w ramach odpowiedzi zaoferuje Brajtłajta za Harrego

Zobacz wszystkie

33

Najlepszy wywiad z trenerem Barcy od czasów Luisa Enrique

32

Również Bayern nie bedzie brał udziału o zwycięstwo w LM.

28

Czemu nie ma jeszcze artykułu o bardzo dobrym meczu Big Sama. Umitti w dobrej formie wciąga nosem wszystkich naszych stoperów. Tak samo jak De Jong pomocników

25

W pełni się zgadzam ze Stoiczkowem, że za wysokie progi dla Valverde ta Barcelona. Najgorsze El Clasico jakie oglądałem w wykonaniu Barcelony.

18

Moim zdaniem kluczem tego ustawienia jest gra FDJ w środku obrony, doskonale wprowadza piłkę, świetnie czyta grę, jest dosyć szybki. Po wejściu FDJ do środka pola i zastąpieniem go Araujo widać, że gra siadła i zaczęły się problemy. Barca bardzo często przy wyprowadzaniu piłki spod własnej bramki ustawiała się w romb [Mingueza, MATS, Lenglet, FDJ] to umożliwiało bezproblemowe wyjście spod nacisku. Moim zdaniem najsłabszym elementem tej układanki jest Lenglet, cały czas przegrywa pojedynki, nie jest wystarczająco szybki, zdarzają mu się błedy w wyprowadzeniu [chociaż teraz mniej, bo ma obok siebie de Jonga]. Mingueza idealnie pasuje do tego ustawienia. Chociaż uważam, że nie jest to zawodnik na miarę Barcelony to świetnie się rozwija pod skrzydłami Koemana. Zapewnia mobilność w obronie jak i w ataku, do tego świetnie współpracuje z Destem. Co do Desta robi coraz większe postępy, widać wzrost formy przez zmianę ustawienia. Powiem szczerze, że jeśli będzie dalej szedł tą ścieżką to Roberto będzie miał problem z regularną grą na wahadle. Dochodzą do tego plotki, że Barcelona chce również dać szansę Emersonowi.
Co do ofensywy, Messi już nie porusza się tylko w środku i z prawej strony boiska, obecnie jest wszędzie i cały czas pod grą. Demebele zapewnia nieprzewidywalność Blaugranie, przeciwnik przed wyjściem wie, że nie może zostawić mu przestrzeni za swoimi plecami. Co powoduje zwiększenie się przestrzeni pomiędzy linią obrony, a pomocy drużyny przeciwnej. Myślę, że do tej układanki Ansu będzie pasował bardziej niż Dembuz. Zapowiada się ciekawa rywalizacja w zespole, która będzie napędzała rozwój zawodników.
Patrząc na to ja gra obecna Barca, to uważam, że potrzebujemy tylko typowego napastnika tj, Halland. Wtedy moglibyśmy być drużyną totalną, czyli wg. mnie taką, która potrafi strzelić bramkę z każdej sytuacji[czyli po ataku pozycyjnym, kontrze, stałym fragmencie i dośrodkowaniu, uderzeniu z dystansu itp. wiecie o co chodzi].
Ufff. Już koniec, mój pierwszy taki długi komentarz.