0

to on ma 20 lat, ja mam wrazenie ze ma z 18(?) XD... Bojan najlepszego :)

0

znow z rubinem gramy ?xd Irek Jeleń ma pokonac Casillasa :D a my spokojnie wyjdziemy z grupy ;]

0

thuglife -> dzięki ;]

0

a mam pytanie : jaki tytul ma ta piosenka? ;]

0

piękny film :)

0

kula95

Bojan ma 20 lat

0

100 lat Pedritoo :))

0

100 lat Sergio ;)

0

yy to jakis zart?? oO :D xD

0

Najlepszego Leo !! 100 lat !!!

0

Gratulacje dla Guaje..Szkoda Pique...Mam nadzieje ze z Chile przynajmiej 1-0 wygramy a Szwajciaria z Hondurasem przegra :D

0

To już dwa lata?? oO... Szybko ten czas mija ;]

0

azloe

ja tak samo xD

0

VV w koncu jedzie!! Nalezalo mu sie !! David Villa (Barcelona) ciekawe i tak milo to czytac :D:D...

0

100 lat Andres.. :) to suoer wiadomosc ze trenował z druzyną x)

0

Wenger nie jest taki głupi i go nie sprzeda...

0

Jak Pique i reszta wariatów będą szaleć, świrować i rozśmieszać wszystkich w tym kierowce to cały autokar przywrócą do góry nogami i nie dojada :D:D

0

czytałam ze VV moze dostac szanse na mundial i zastapic Lopeza bo selekcjoner Hiszpanii mowi ze Lopez ostatnio gra gorzej..

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-2010-rpa/victor-valdes-w-koncu-sie-doczekal,1,3210821,wiadomosc.html

0

"Arsenal zawsze będzie zajmował szczególne miejsce w sercu Cesca, ale to Barcelonę ma we krwi". Oj tak zgadzam się... i chetnie bym go zobaczyla w koszulce Barcelony! :)

0

Najlepszego Carles :D Widac na zdjeciach ze swietnie sie bawia na treningu :)

0

hahaha

0

ciekawy artykuł.....i wzruszajacy ..;)

0

Wątpię w to... mamy swietnych pomocnikow nie tylko z pierwszej druzyny ale i tez z młodzieżówki.. na pocztaku chcialam zeby przyszedl ale przez pewien czas pomyslalam zeby poczekac.. moze niech dokończy ten kontrakt z Arsenalem do 2014 czyli bedzie mial 27 lat.. to na stare lata wroci do "domu"..albo sam bedzie chcial przyjsc wczesniej..

0

Bojan xD!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! Jeffren!!!

0

Jak Fabregas przyjdzie i ktorys z z nich Xavi Cesc czy Iniesta usiada na lawce to napewno tak bedzie tylko zeby bylo tak jak jest w kadrze Hiszpani, Xavi gra pierwsza polowe a Cesc druga polowe itd..

0

a ja wątpie w to zeby przeniosl sie do Interu.. Jeżeli przeniosł by sie to tylko do Barcy.. xD

0

jaka fajna czapeczka :) xD

0

Hatt trick Messiego!! ;]

0

Marquez juz wszedł..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?