O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, książki
  • Ulubiony zawodnik Cesc Fabregas
  • Ulubione zespoły Legia Warszawa
  • Barcelonie kibicuję od 2008r

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 87
  • Polecenia 0

Komentarze

0

w sierpniu musiała zostać poczęta :D
a Daniella ma w tym roku 38 lat i dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa.
Sama gram w piłkę i życzę jej żeby także grała w piłkę w FC Barcelona Femeni :)
Oby Lia byla podobna do tatusia xD

0

@Kludi Pinto już został ojcem w sierpniu ;)

0

bsluszniak, jest LM w piłce żeńskiej :) Wystarczy pogrzebać na fifa.com xD

0

Świetny artykuł. I racja - David wróci jeszcze silniejszy :D

0

Mniej spalonych chłopie i dużo bramek :D

Zobacz wszystkie

0

@ slawkoo eby Unia Racibrz byłaby w finale LM to możemy pomarzyć. Lepiej żeby zorganizowała mecz towarzyski z Barcą ;D

0

to on ma 20 lat, ja mam wrazenie ze ma z 18(?) XD... Bojan najlepszego :)

0

też jestem z koziorożca :D ciekawy wywiad :]

0

Real to moze sie o nim pomarzyc :D on do Barcy wroci ale nie zima.. bo on chce powalczyc o mistrzostwo Angli z Arsenalem i o LM ;]

0

kto asystowal przy drugiej bramce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?