11 kwietnia 2013, 17:30
0
w sierpniu musiała zostać poczęta :D a Daniella ma w tym roku 38 lat i dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa. Sama gram w piłkę i życzę jej żeby także grała w piłkę w FC Barcelona Femeni :) Oby Lia byla podobna do tatusia xD
20 września 2012, 16:25
@Kludi Pinto już został ojcem w sierpniu ;)
30 stycznia 2012, 06:20
bsluszniak, jest LM w piłce żeńskiej :) Wystarczy pogrzebać na fifa.com xD
28 grudnia 2011, 21:52
Świetny artykuł. I racja - David wróci jeszcze silniejszy :D
3 grudnia 2011, 17:51
Mniej spalonych chłopie i dużo bramek :D
12 listopada 2011, 16:33
@ slawkoo eby Unia Racibrz byłaby w finale LM to możemy pomarzyć. Lepiej żeby zorganizowała mecz towarzyski z Barcą ;D
28 sierpnia 2010, 14:49
to on ma 20 lat, ja mam wrazenie ze ma z 18(?) XD... Bojan najlepszego :)
27 listopada 2010, 15:22
też jestem z koziorożca :D ciekawy wywiad :]
7 grudnia 2009, 15:47
Real to moze sie o nim pomarzyc :D on do Barcy wroci ale nie zima.. bo on chce powalczyc o mistrzostwo Angli z Arsenalem i o LM ;]
21 marca 2010, 22:30
kto asystowal przy drugiej bramce?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
w sierpniu musiała zostać poczęta :D
a Daniella ma w tym roku 38 lat i dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa.
Sama gram w piłkę i życzę jej żeby także grała w piłkę w FC Barcelona Femeni :)
Oby Lia byla podobna do tatusia xD
0
@Kludi Pinto już został ojcem w sierpniu ;)
0
bsluszniak, jest LM w piłce żeńskiej :) Wystarczy pogrzebać na fifa.com xD
0
Świetny artykuł. I racja - David wróci jeszcze silniejszy :D
0
Mniej spalonych chłopie i dużo bramek :D
0
@ slawkoo eby Unia Racibrz byłaby w finale LM to możemy pomarzyć. Lepiej żeby zorganizowała mecz towarzyski z Barcą ;D
0
to on ma 20 lat, ja mam wrazenie ze ma z 18(?) XD... Bojan najlepszego :)
0
też jestem z koziorożca :D ciekawy wywiad :]
0
Real to moze sie o nim pomarzyc :D on do Barcy wroci ale nie zima.. bo on chce powalczyc o mistrzostwo Angli z Arsenalem i o LM ;]
0
kto asystowal przy drugiej bramce?