mafia997
Dołączył/a: grudzień 2012
Bielsko-Biała
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cześć, wszystkim! :D
Mam takie małe pytanko? :D
Oglądałem przed chwilą skrót ostatniego meczu i obraz który był tam przekazywany był bardzo realny niż ten, który widzę na co dzień na TV? W jaki sposób to zostało zrobione, że to tak realnie zostało ukazane i czy można taki efekt osiągnąć na własnym TV? :)
Dziękuje za odpowiedź! :D
0
Kolego dlaczego taka ostra opinia o grze Barcelony w 2 połowie ? :) Barcelona po prostu chciała " mrozić " wynik i jeśli nie zauważyłeś oszczędzali się na kolejne spotkania w lidze ponieważ wynik był " pewny " lecz trener mógł dokonać zmian na przykład wprowadzając Xaviego aby naszą grę jeszcze bardziej uspokoić :) Szkoda że tego nie zrobił ale wynik 2:1 przed rewanżem u nas uważam za bardzo dobry :)
0
Panowie trzeba się cieszyć z tego co mamy :P Mecz rewanżowy na pewno będzie emocjonujący ponieważ Manchester City na pewno nie odpuści takiego wyniku :P Leo mógł strzelić tego karnego i byłoby " po sprawie " przed rewanżem ale nawet najlepsi nie strzelali jedenastek :) Głowa do góry i cieszmy się z tego wyniku :P
2
Pomyślcie co sobie teraz myśli o tym karny Lionel Messi ? :D
0
Mamy widocznie inne spojrzenie na grę i na postawę zawodników na boisku.
0
Podsumowując dzisiejsze spotkanie Barcelona rozegrała bardzo dobrze spotkanie lecz były także bardzo niepotrzebne błędy. Według mnie najlepszymi dzisiaj zawodnikami byli Messi , Busquets , Rakitic , Xavi oraz Mathieu. Dla mnie gra w ataku była bardzo przyjemna dla oka i bardzo skuteczna lecz zdenerwowało mnie jak pewnie większość z Was postawa Neymara w dzisiejszym meczu. Neymar jest zawodnikiem z najwyższej półki i powinien wykorzystać jeszcze dzisiaj przynajmniej 2 sytuacje które miał w dzisiejszym meczu lecz wyszedł na to spotkanie taki rozluźniony i jakby nie w pełni obecny. Gra Alves'a pozostawiała także wiele do życzenia i gdyby nie żółta kartka grałby pewnie do końca a dzisiaj nie za bardzo się rozumiał z kolegami i popełniał znaczące błędy. Kolejnym zły aspektem na który trzeba zwrócić dzisiaj uwagę jest gra bramkarza Bravo. Oczywiście wybronił 2 bardzo dobrze sytuacje po których mogły paść gole i jestem z tego zadowolony. Niestety 2 bramka zdobyta przez przeciwników była spowodowany złym ustawieniem Bravo na linii i widzieliśmy tego konsekwencje. Podsumowując spotkanie : Barcelona zagrała bardzo dobrze z przodu. Widać także było że linia pomocy " budzi się " powoli i zaczyna współpracować z linią ataku w taki sposób jak to było za dawnych czasów i to na pewno będzie przynosiło efekty. Defensywa miała dzisiaj słabszy dzień lecz to także może się przydarzyć. Ostatecznie jestem bardzo zadowolony z przebiegu dzisiejszego meczu i mam nadzieję że Barcelona będzie tak grała do końca sezonu i będziemy się cieszyć jej grą jak za starych dawnych czasów :) Visca el Barca ! :)
0
Dziękuje i pozdrawiam :)
0
Dziękuje bardzo :)
0
Witam. Chciałbym zapytać gdzie oglądacie meczyki w internecie ponieważ mi nie działa meczyki.pl a zazwyczaj tam oglądałem. Polecicie jakieś inne strony na której mógłbym zobaczyć mecz Barcelony ?.
0
Dodam jeszcze że mogło to się skończyć MANITĄ gdyby sędzia odgwizdał zagranie ręką w polu karny przez Khedire.
2
Kapitalne spotkanie Atletico ! :D Gratulacje dla nich :D Ronaldo chyba uznał że kara którą na niego nałożyli była za krótka i doszedł do wniosku że ją sobie dzisiaj wydłuży o 1 spotkanie :D Jutro odrabiamy straty i będzie tylko -1 :P Gratulacje dla Atletico ! :D VEB !
3
Suarez już zaistniał w tym sezonie w meczu z Realem Madryt.
0
Zgadzam się w 100% z autorem piszącym artykuł. Według mnie Suarez pokaże nam takie umiejętności jakie prezentował w Anglii tylko po prostu musi się w jego głowie wszystko poukładać. Sam wiem po sobie że jeżeli ma się przerwę w graniu i powraca się po kilku miesiącach to najpierw trzeba sobie wszystko poukładać w głowie aby wszystko działało jak dawniej. Suarez bardzo dobrze wie jakie ma umiejętności tylko jeszcze nie przekroczył tej bariery która go niestety blokuje , lecz jeśli ją przełamie a myślę że do nastąpi w któtkim czasie to będziemy oglądać bramko szczelnego Suareza jak w Liverpoolu. Suarez zacznie zdobywać bramki w najważniejszych spotkaniach i będzie znowu na ustach wszystkich dotychczasowych " krytyków " lecz w roli bohatera i WIELKIEJ 9. Sami zobaczycie ile radości w tym sezonie da nam jeszcze Luis Suarez.
0
1
Powiem Wam tak :p Realek od początku roku i to totalne dno :P Jak Real nie może to sędzia pomoże :D Wszystko po meczu będzie wyrównane :p Sędziowie i Realek będzie zadowolony :D
0
Ronaldo nie dostanie zawieszenia ! :D Pieniążki dla sędziów wpłynęły to Ronaldo nic nie zrobił :D Decyzja będzie taka : Ronaldo został sprowokowany przez obrońce i go uderzył i nie będzie żadnego zawieszenia ! :d Zobaczycie :P
0
Uwaga pieniążki dla sędziów wpłynęły i rzut karny ! :d Ha ha ha :D
0
Ha ha ha :D Kolejna panienka się przewróciła :D Ludzie co ten Real wyprawia :D
1
Złota piłka widać go bardzo przytłoczyła ! :D Tak to jest jak się daje nagrody dla nieodpowiednich ludzi :D
1
Brawo sędzia ! :D W końcu odpowiednia reakcja sędziów :D Pieniążki na sędziów się skończyły to Realkowi nie idzie ! :D
0
I to jest niby najlepszy zawodnik na świecie ?! Proszę WAS ! :D
0
RONALDO RED !!!!!
0
Sędzia oczywiście nie dopatrzył się próby uderzenia przez Ronaldo obrońcy Cordoby ... :)
0
Dzisiaj wszyscy kibice i idole C.Ronaldo będą buczeć tak jak on ! :D Ha ha ha.
0
Wolę spytać o sprawdzone kanały drogi użytkowniku :) Pytania są po to aby je zadawać a głupie wypowiedzi jak Twoja należy ignorować :)
0
Witam. Gdzie można dzisiaj oglądać mecz w internecie ponieważ nie mam postępu w dniu dzisiejszym do Tv a chciałbym aby transmisja była bez żadnych komplikacji ?. Z góry dziękuje za odpowiedz.
0
Zauważ że w Barcelonie na środku obrony gra Pique i Mascherano - szybki techniczny zawodnik + zawodnik który wygrywa główki i to jest uzupełnienie a oboje mają wiele cech którzy środkowi obrońcy mieć powinni i dlatego tam grają na tej pozycji.
0
Genialny mecz Barcelony!:)
Visca el Barca!:)
0
Skład bardzo dobry.Musimy zrobić sobie zaliczkę przed wyjazdem , bo jak pokazało spotkanie ligowe łatwo nie będzie.
0
Siemka.Mógłbym mi ktoś podać link do strony bym mógł oglądąć mecz ale taki bez przerywania?.