Cześć, wszystkim! :D
Mam takie małe pytanko? :D
Oglądałem przed chwilą skrót ostatniego meczu i obraz który był tam przekazywany był bardzo realny niż ten, który widzę na co dzień na TV? W jaki sposób to zostało zrobione, że to tak realnie zostało ukazane i czy można taki efekt osiągnąć na własnym TV? :)
Dziękuje za odpowiedź! :D
Kolego dlaczego taka ostra opinia o grze Barcelony w 2 połowie ? :) Barcelona po prostu chciała " mrozić " wynik i jeśli nie zauważyłeś oszczędzali się na kolejne spotkania w lidze ponieważ wynik był " pewny " lecz trener mógł dokonać zmian na przykład wprowadzając Xaviego aby naszą grę jeszcze bardziej uspokoić :) Szkoda że tego nie zrobił ale wynik 2:1 przed rewanżem u nas uważam za bardzo dobry :)
Panowie trzeba się cieszyć z tego co mamy :P Mecz rewanżowy na pewno będzie emocjonujący ponieważ Manchester City na pewno nie odpuści takiego wyniku :P Leo mógł strzelić tego karnego i byłoby " po sprawie " przed rewanżem ale nawet najlepsi nie strzelali jedenastek :) Głowa do góry i cieszmy się z tego wyniku :P
Kapitalne spotkanie Atletico ! :D Gratulacje dla nich :D Ronaldo chyba uznał że kara którą na niego nałożyli była za krótka i doszedł do wniosku że ją sobie dzisiaj wydłuży o 1 spotkanie :D Jutro odrabiamy straty i będzie tylko -1 :P Gratulacje dla Atletico ! :D VEB !
Powiem Wam tak :p Realek od początku roku i to totalne dno :P Jak Real nie może to sędzia pomoże :D Wszystko po meczu będzie wyrównane :p Sędziowie i Realek będzie zadowolony :D
Komentarze
0
Cześć, wszystkim! :D
Mam takie małe pytanko? :D
Oglądałem przed chwilą skrót ostatniego meczu i obraz który był tam przekazywany był bardzo realny niż ten, który widzę na co dzień na TV? W jaki sposób to zostało zrobione, że to tak realnie zostało ukazane i czy można taki efekt osiągnąć na własnym TV? :)
Dziękuje za odpowiedź! :D
0
Kolego dlaczego taka ostra opinia o grze Barcelony w 2 połowie ? :) Barcelona po prostu chciała " mrozić " wynik i jeśli nie zauważyłeś oszczędzali się na kolejne spotkania w lidze ponieważ wynik był " pewny " lecz trener mógł dokonać zmian na przykład wprowadzając Xaviego aby naszą grę jeszcze bardziej uspokoić :) Szkoda że tego nie zrobił ale wynik 2:1 przed rewanżem u nas uważam za bardzo dobry :)
0
Panowie trzeba się cieszyć z tego co mamy :P Mecz rewanżowy na pewno będzie emocjonujący ponieważ Manchester City na pewno nie odpuści takiego wyniku :P Leo mógł strzelić tego karnego i byłoby " po sprawie " przed rewanżem ale nawet najlepsi nie strzelali jedenastek :) Głowa do góry i cieszmy się z tego wyniku :P
2
Pomyślcie co sobie teraz myśli o tym karny Lionel Messi ? :D
0
Mamy widocznie inne spojrzenie na grę i na postawę zawodników na boisku.
3
Suarez już zaistniał w tym sezonie w meczu z Realem Madryt.
2
Pomyślcie co sobie teraz myśli o tym karny Lionel Messi ? :D
2
Kapitalne spotkanie Atletico ! :D Gratulacje dla nich :D Ronaldo chyba uznał że kara którą na niego nałożyli była za krótka i doszedł do wniosku że ją sobie dzisiaj wydłuży o 1 spotkanie :D Jutro odrabiamy straty i będzie tylko -1 :P Gratulacje dla Atletico ! :D VEB !
1
Brawo sędzia ! :D W końcu odpowiednia reakcja sędziów :D Pieniążki na sędziów się skończyły to Realkowi nie idzie ! :D
1
Powiem Wam tak :p Realek od początku roku i to totalne dno :P Jak Real nie może to sędzia pomoże :D Wszystko po meczu będzie wyrównane :p Sędziowie i Realek będzie zadowolony :D