0

Świetne.

0

Ligo Mistrzów widzimy się we wrześniu. Następnym razem Cię nie oddamy! ;)

0

A Guardioli się jakoś nie śpieszy złożyć podpisu pod nowym kontraktem..

0

Mam nadzieję, że zobaczę Fontasa.

0

Może mi ktoś napisać, jaki wynik? ;)

0

wachaFCB

Villa nie został powołany na mecz.

0

Ciągle czekam na Fontasa na boisku.

0

Chciałabym zobaczyć na boisku w końcu Fontasa.

0

Nie mogę się już doczekać jego powrotu. ;)

0

Wracaj jak najszybciej. ;)

0

Messiemu nie wychodziło, ale się chłopak starał. ;) 2:0 to świetny wynik. A niektórzy mówili, że to Milan gra słabo z Victorią i tylko 2:0 wymęczyli. ;) Visca Barca. ;)

0

Oby już nie było żadnych kontuzji, a oni szybko zdrowieli. ;)

0

Oby dali radę. Ostatnio te wyjazdowe spotkania w lidze jakoś Barcelonie nie wychodziły. ;)

0

Będzie trzeba się przyzwyczaić. Ale sądzę, że poprzednia była lepsza. ;)

0

Ciągle kontuzje.. Mam nadzieję, że wszyscy wrócą wcześniej niż to przewidują. ;)

0

Mam nadzieję, że wróci szybciej niż to przewidują i pokaże wszystkim co potrafi. ;)

0

scunad

W takim razie dobrze. ;)

Nie wiem jeszcze wszystkiego, bo piłką nożną zaczęłam się interesować niedawno. ;)

0

Bingoo

Wiedziałam, że Cesc grał z 4 w Arsenalu, ale teraz przecież Thiago dołączył i on miał mieć 4. ;)

0

Tak, Thiago nie ma numeru.

0

Ciekawe z jakim numerem będzie grał Cesc skoro Thiago ma 4. ;)

0

W końcu! ;)

0

Mam nadzieję, że Cesc niedługo do nas zawita. ;) Ahh, ten mecz. Na prawno będzie trudno, ale jeśli będą grać swoje to dadzą radę.

0

Thiago musi u nas zostać.. ;)

0

Świetny mecz. Thiago czaruje. ;) Brawa dla całej drużyny. ;)

0

No i bardzo dobrze. ;) Przynajmniej będzie mógł sobie pograć więcej, a jak się już ogra to pewnie do nas wróci. ;)

0

na pewno, w którymś z tych klubów by się rozwinął, a tak w Barcy B może nie ma takiego dużego pola do popisu. ;d miejsce w pierwszej 11 Barcy? ciężko będzie. ;d

0

a ja tam nie widzę na razie Cesca w Barcelonie. mamy w końcu młodziutkiego Thiago ;d.

0

w Realu to by chyba sobie za wiele nie pograł. bardzo go lubię, ale chciałabym, żeby się gdzieś przeniósł, bo w Barcy B to się za bardzo nie rozwinie, a ma już 24 lata. ;))

0

a ja bym chciała, żeby Messi dostał. oczywiście niezależnie kto dostanie i tak będę się cieszyć, bo w końcu Barca! ;)

0

ohh. już się nie mogę doczekać jego debiutu xd.

Wesołych Świąt! ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?