12 lipca 2012, 12:46
0
Świetne.
24 kwietnia 2012, 23:51
Ligo Mistrzów widzimy się we wrześniu. Następnym razem Cię nie oddamy! ;)
13 marca 2012, 22:28
A Guardioli się jakoś nie śpieszy złożyć podpisu pod nowym kontraktem..
9 listopada 2011, 18:00
Mam nadzieję, że zobaczę Fontasa.
6 listopada 2011, 20:56
Może mi ktoś napisać, jaki wynik? ;)
15 listopada 2010, 19:42
miguel004 dla Ciebie jest najlepszy. dla mnie nie jest. ;) dla mnie to zwykły prowokator, który nie może przeboleć, że Barca jest najlepsza. ;)
15 listopada 2010, 19:45
no zobaczy się kto dostanie. ale mam nadzieję, że ktoś z Barcy.
15 listopada 2010, 19:47
miguel004 po prostu. jego teksty w stronę Barcelony. ale już napisałam co o nim sądzę i nie będę dyskutować. ;)
2 października 2011, 15:43
Oby dali radę. Ostatnio te wyjazdowe spotkania w lidze jakoś Barcelonie nie wychodziły. ;)
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Świetne.
0
Ligo Mistrzów widzimy się we wrześniu. Następnym razem Cię nie oddamy! ;)
0
A Guardioli się jakoś nie śpieszy złożyć podpisu pod nowym kontraktem..
0
Mam nadzieję, że zobaczę Fontasa.
0
Może mi ktoś napisać, jaki wynik? ;)
0
Świetne.
0
miguel004
dla Ciebie jest najlepszy. dla mnie nie jest. ;) dla mnie to zwykły prowokator, który nie może przeboleć, że Barca jest najlepsza. ;)
0
no zobaczy się kto dostanie. ale mam nadzieję, że ktoś z Barcy.
0
miguel004
po prostu. jego teksty w stronę Barcelony. ale już napisałam co o nim sądzę i nie będę dyskutować. ;)
0
Oby dali radę. Ostatnio te wyjazdowe spotkania w lidze jakoś Barcelonie nie wychodziły. ;)