madridista21
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real i Barca- Mistrzowie "wku****nia" angielskich klubów:D
Real - Cristiano, Beckham, RvN, Xabi Alonso, Lass
Barca- Henry, Pique (choć to akurat jest powrót), zamiary sprowadzenia najpierw Robinho, teraz realne sprowadzenie Cesca, Hleb, Gudy (nie wiem jak się pisze pełną nazwę:]).
Oni tam dostają na łeb:) Ale to jest po części wina tych podatków w Hiszpanii bo gracze się aż gotują do przejścia z EPL do la Liga. Teraz już jest to prawo "Beckhama" zlikwidowane.
0
Nie ma to jak sugerować się kolorowymi pismakami... Cristiano zawsze miał respekt dla rywala. Inne rzeczy to tylko wymysły prasy.
0
Real najlepszy w całej historii (najbardziej utytułowany)
Barca najlepsza obecnie
Ale teraźniejszość tworzy historię. Takie są fakty i nie wiadomo co będzie za 10 lat...
Real gra jednak coraz lepiej i myślę że jeśli w tym sezonie się nie uda to w następnym pewnie tak. W końcu nic nie jest wieczne. Za 3-4 lata Xaviego dotknie wiek, to jest proces nieuchronny. I kto będzie mózgiem? Fabregas? Jest dobry ma świetne podanie ale nie ma tego geniuszu co Xavi (nie mówiąc o regularności).
Zza horyzontu wyłania się Pedro który myślę że za rok wskoczy do pierwszego składu.
A Real? Obecnie bezpośrednio przegrali z Barceloną choć gołym okiem widać progres co do poprzednich sezonów a to dopiero początek tej ekipy. Średnia wieku pierwszego składu Realu wynosi 24 lata. Wszystko przed nimi. Ale Barca także ma jeszcze geniuszy którzy będą jeszcze długo grali: Messi, Iniesta nie mówiąc o Pedro który jeszcze geniuszem nie jest ale może być.
Pożyjemy zobaczymy. Na moment obecny gratuluje wam tytułu.
0
Weźcie tutaj rozwałki nie róbcie:) Gratuluje Wam rekordu świata:) Nikt go szybko nie pobije:) Jeszcze raz WIELKIE gratulacje:)
Szkoda że jest tylu kibiców Barcy na naszej stronie prowokujących nas w tym momencie i szkoda że jest tylu kibiców Realu którzy robią to tutaj, ale na to my Normalni kibice nic nie poradzimy:)
Jeszcze raz gratki dla was bo macie się z czego cieszyć:) iHM!
0
Weźcie tutaj rozwałki nie róbcie:) Gratuluje Wam rekordu świata:) Nikt go szybko nie pobije:) Jeszcze raz WIELKIE gratulacje:)
Szkoda że jest tylu kibiców Barcy na naszej stronie prowokujących nas w tym momencie i szkoda że jest tylu kibiców Realu którzy robią to tutaj, ale na to my Normalni kibice nic nie poradzimy:)
Jeszcze raz gratki dla was bo macie się z czego cieszyć:) iHM!
0
Wesol03-> Taaa, a w grupie Bayernu tak nie było? Tam Do końca mogły wyjść 3 teamy. To samo w grupie Realu. U was było 4, ale nie oszukujmy się... Rubin wygrał z wami fuksem. Oddali chyba 2 celne strzały i dwa wpadły:) W drugim meczu Rubin się zamurował i Barca jakoś nie zagrała na swoim poziomie. Inter nie zagrał dobrze w fazie grupowej a wyszedł i to z dużym szczęściem (pamiętamy mecz z Dynamo). W meczu pomiędzy tymi "małymi potęgami" padł wynik 0:0...
To świadczy o tym, że oba zespoły nie były w stanie poważniej zagrozić bramce rywala. W meczu z Interem, Dynamo pokazało pare dobrych przebłysków w 1 połowie, i akurat fantastyczny strzał Szewy wpadł:)
Sytuacja w grupie była raczej spowodowana niezbyt równą grą Barcy do mniej więcej 3 kolejki, może też niedocenieniem rywala, oraz niemocą Interu. Ktory o awans walczył bezpośrednio z Rubinem w ostatniej kolejce.
0
pakulos79-> Grupe śmierci to miał Bayern czy Juve: Bordeaux zagrało kapitalnie w wszystkich meczach i było zdecydowanie najlepsze w grupie. Chyba nikt nie spodziewał się że z 1 miejsca nie wyjdzie ktoś z pary Juve/Bayern.
0
Bo to jest żałosne i tak samo jak "kibice" Realu obrażają na stronie kibiców Barcy to tak samo żałosne jest to jak "kibice" Barcy robią to na tej stronie... Do tego ilość prowokatorów na naszej stronie (chodzi o sympatyków Barcelony) znacznie wzrosła i to jest przykre że tak jak kiedyś można było normalnie wymieniać jakieś poglądy na dany temat tak teraz już nie. Ludzie stali się dziwni. Bardziej zależy im na poniżeniu rywala niż na własnym sukcesie. Kibice Realu i Barcy bardziej czekają na zwycięstwo w la Liga nie po to by wstawić nowy puchar do gabloty, ale po to by wyśmiać przeciwnika...
A i nie zamierzam tu nikogo nawracać. Wyobraź sobie teraz że np. Nie jestem kibicem Realu tylko właśnie np. Barcelony i spójrz na to obiektywnie. Wina jest po obu stronach ale to właśnie jest w tym przykre że nikt nie wyciąga wniosków...
Z mojej strony to wszystko co miałem do przekazania:)
0
1.) Śmiejecie się z kibiców na stronie Realu że piszą więcej od Barcy a sami piszecie więcej o Realu...
2.) Co z tego że piszemy ze Barca ma fuksa że wylosowała najsłabszego rywala? W końcu taka jest prawda...
3.) Jeszcze pare dni temu każdy z Was pisał o tym jaki to Higuain jest bee, bo powiedział że nie chce by Barca wygrywała. Chłopak przynajmniej mówi prawdę, a wy sami chcecie porażek Realu i jeszcze to komentujecie?
4.) Wasza arogancja za Was przemawia. To że wygraliście wszystko rok temu nie oznacza że wygracie w tym roku... Jak dla mnie zespół grający na tym poziomie co Barca rok temu pojawia się raz na wiele dziesiątek lat (chodzi mi o piękno gry). A tymczasem cierpi za to tylko Real... Czemu nie krytykują ManU albo Interu za to że gra "brzydziej" niż Barca? Zawsze tylko Real... Bez kitu ludzie myślą, że Real jest bee, jego kibice to pustaki, takie roboty bez uczuć... Kochamy tak samo Real jak wy Barcelonę i powinniście to zrozumieć a nie tylko wytykać nas palcami.
0
Kibice Barcy mu nie pomagaja... On ma dopiero 19 lat...
0
baca7-> No i co z tego ze sobie zapracował? Sędzia jest od tego by orzekać dobre wybory w takich sytuacjach i dobrze zrobił dając karny Realowi a jak ktoś o nim mówi symulant to trudno jego sprawa ale karny był...
0
Nie rozumiem. Jak Ronaldo był podkoszony przez bramkarza Almerii to Sport był pierwszy żeby negować. Teraz jest pierwszy i pewnie ostatni żeby bronić...
Przykre są takie sytuacje gdy ktoś na siłe stara się zamaskować jakąś rzecz.
Karny z kapelusza... Sprawa jest prosta i już zakończona, każdemu może się zdarzyć! Zauważcie że praktycznie tylko wy (Barca) doszukujecie się nieprawidłowości u sędziego. W Madrycie sprawa jest już przeszłością, wy też o tym zapomnijcie.
0
Riv- Człowieku gadasz pierdoły:D Jak to BYŁ KARNY? Jaki faul? Przecież Xavi i tak nie zakończyłby tego strzałem a skoro się wywraca od czegoś takiego to lichacz z niego! Sorry ale dorosły facet nie wywaliłby się od dotknięcia ręką. Skoro to jest faul to karnych w meczach byłoby z 5! Zrozum że gracze szukają takich sytuacji podczas meczu i starają się wywracać przy choćby lekkim dotknięciu w polu karnym... polecam obejrzeć mecz ligi angielskiej LFC-Arsenal teraz, to zobaczysz o czym mówię. Piłka nożna to gra kontaktowa Geeeeeeez...
0
Pepe nie zagra do końca sezonu... Aż nie moge w to uwierzyć... Dla nas to jest tak jakby wam Pique dostał takiej kontuzji. Szkoda bo to bardzo dobry gracz i na prawdę fajny człowiek.
0
Troche dziwne że Barca tak zagrała (mało bramek) przeciw słabiutkiemu w tym sezonie Espanyolowi, który nie zagrał specjalnie dobrego meczu. Do tego gol z karnego. Ale Barca pewnie się ocknie jak to ma w zwyczaju. Za niedługo gracie z Sevillą, a oni głęboko do obrony cofać się nie będą:)
0
Troche bezsensu jest dyskusja czy były spalone czy nie w meczu Real vs Valencia bo bramki nie zostały zaliczone z obu stron (osobiście nie wim czy gol Benzemy nie powinien być zaliczony bo Pepe trafił w piłkę a Cesar w głowę Pepe więc trochę śmieszne)...
Tym bardziej że wczoraj to właśnie 3 pkt padły dla was po niesłusznym karnym. Nie ma co się kłócić, Nie ma meczu, żeby sędzia kogoś nie wkurzył i właśnie dlatego wg. mnie powinni wprowadzić (UEFA i FIFA), sędziego który przegląda powtórki w kontrowersyjnych sytuacjach na żywa i przez słuchawkę informuje sędziego o zdarzeniu. I to nie przy zwykłych faulach czy spalonych tylko w golach i karnych chociaż...
0
Pepe od 3-6 miesięcy nie zagra. Zepsuło to humor po wielkim zwycięstwie na arcytrudnym terenie, kibicom Realu (w tym mi)... Ale trzeba przyznać, że Garay (który dał dziś 3 pkt) wykorzystuje wszystkie szanse i myślę, że godnie go zastąpi.
Co do samego meczu to Real zagrał przede wszystkim z jajami (3x zdobywali prowadzenie) i konsekwentnie.
Można mówić czy sędzia nie gwizdał zbyt często fauli na korzyść Realu ale w tej kolejce kibice Blaugrany powinni to przemilczeć (z wiadomej przyczyny).
Generalnie idę do łóżka w mieszanych uczuciach. Mało istotne miało dla mnie znaczenie zwycięstwo Barcelony, a wygrana Realu napawa mnie radością. Jednak fatalna kontuzja Pepe, nie da mi chyba dziś zasnąć:/ Mam nadzieję że kontuzja potrwa 3 miesiące i Portugalczyk zagra na mundialu oraz na SB z "Dumą Katalonii":) Dobranoc:)
0
Ci co mówią że karny był są żałośni. Jak Ronaldo został skoszony z Almerią w nogę to nic nie było dla was "symulant, pedzio, itp" a Xavi zachował się sprytnie i wiedział że nie dojdzie do piłki więc się wywrócił. Jeśli takie pociągnięcia to byłyby karne to w każdym meczu byłyby z dwa...
0
Beeerni-> Czyli Barca to kobieta tak? Visca el Barca jak już:)
0
Jak dla mnie Cesc to mimo wszystko gracz, który powinien mieć w sercu Arsenal. Ja rozumiem, że można zaczynać w szkółce jakiegoś klubu ale idąc tą drogą Messi to wychowanek Old Boys a wszyscy wiedzą że tak nie jest... Cesc od 15 roku życia jest w Arsenalu i to im zawdzięcza prawie wszystko.
0
Kto oglądał ostatnie mecze Man City wie że obecnie Robinho nie ma czego szukać w Barcelonie, bo nawet Pedro potrafi lepiej zakręcić obroną:) Najlepsze obecnie typy na lewe skrzydło to:
1.) Silva (klasa światowa, tańszy, ograny w Hiszpanii)
2.) Mata (bardzo dobry, jeszcze tańszy, ograny w Hiszpanii)
3.) Robinho (dobry obecnie, drogi, leci na hajs, robi awantury, gwiazdorzy, mniej ograny w Hiszpanii).
0
MORBUS5-> Nie wiem czy ktoś to przeczyta ale ja przeczytałem, bo często sam pizse takie długie komenty nawet nie zdając sobie z tego sprawy a potem nikt nie czyta:) Dobrze napisane kolego:)
0
Czy ja wiem:/ Był kapitalny w latach 2004 i 2005. Rok 2006 i 2007 to bardziej dominacja Kaki. Potem Lata 2007 (goni Kake) i 2008 to Cristiano Ronaldo. Teraz rok 2009 to Messi, który pewnie będzie konkurował o tytuł 2010 z Ronaldo.
W sumie jednak kto jak nie on? W latach gdy dominował był geniuszem i kochałem jego grę nawet jako kibic Realu Madryt.
0
Dobra w sumie nie ma sensu drążyć tematu Lass vs. Toure vs. Mascherano:)
Jak dla mnie to są na pewno 3 z 5 najlepszych DP, więc zmiana Toure byłaby trochę nierozsądna, bo on jest już zgrany z resztą, i bardziej nadaje się do La Liga niż Mascherano.
Zresztą nie mówiąc już o niepotrzebnych stratach pieniężnych i zmarnowaniu talentu Sergio B. bo przyjście Mascherano na pewno znaczyłoby jego stałe wejście w pierwszy skład niezależnie od gry. Bo nie wieżę że byłby tańszy niż 25 mln.
0
katalonczyk112-> Tak się składa że nie... Po prostu mówię co myślę, i mam takie samo prawo jak wy:) Powiedziałem tylko że Toure, Lass> Mascherano i to wszystko... Aha i pytasz się po co się loguje? To spytaj się lepiej swoich kumpli z tej strony bo oni chyba częściej się logują na rm.pl niż na fcb.com...
0
A widzieliście chociaż jakiś mecz szczegółowo patrząc na Lassa? Będę go bronił do upadłego bo to gracz który może być za parę lat lepszy niż Makelele (jak już nie jest)... Toure owszem, jest świetny, ale nie mam wątpliwości że obaj są lepsi od Mascherano.
0
Myślę że taki transfer tylko zaburzy wam team. Macie przecież Toure i Sergio... Ktoś napisał że Mascherano jest lepszy od Lassa... Dobry żart:) Lass ostatnimi czasy miażdży Argentyńczyka:) Myślę że taki Toure jest już lepiej wpasowany do Barcy i nie powinniście sprowadzać innego DP bo wtedy Toure odejdzie albo Sergio się zmarnuje.
0
Nie pochwalam nigdy czegoś takiego. Gra dla kadry musi być dumą i będąc jej najlepszym graczem oraz KAPITANEM nie można rezygnować bo i tak nic nie wygramy...
Egoistycznie, bo właśnie pokazał kolegą z repry gdzie ich ma:/
0
Witam, chce wprowadzić do rozmowy pewien wątek mianowicie dotyczy on Sergio Busquetsa:) Otóż chłopak ma spory talent, jest wychowankiem i Hiszpanem. Jest młody i aspirujący do pierwszego składu. Kiepskie mecze przeplata tymi dobrymi. Myślę, że Pep dobrze robi stawiając na wychowanków, ale nie kosztem graczy takich jak Yaya Toure, bez których zeszły sezon pewnie nie wyglądałby AŻ TAK dobrze.
Ostatnio Toure grzeje tylko ławę, tymczasem Busquets, gra sobie w najlepsze popełniając co parę meczy jakiś błąd. Dla przykładu wczorajsza "asysta" lub praktycznie identyczna sytuacja w meczu z Atletico Madryt. Również czerwona kartka w meczu z Realem, mogła sporo kosztować. Toure natomiast rozgrywał do tej pory bardzo dobre mecze i był w defensywie praktycznie bezbłędny.
Busquets ma coś w rodzaju kredytu zaufania. To nic, że popełnia błędy. I tak gra. Wydaje mi się że Guardiola trochę zbyt dąży do wprowadzania do składu nadmiernej liczby wychowanków. Oczywiście rozumiem, że taka jest polityka klubu, ale Toure to ambitny gracz i prawdopodobnie za niedługo opuści szeregi Barcy na dobre.
0
Trener: Pep Guardiola
Bramkarz: Casillas
Prawy obrońca: Alves
Środkowi: Vidic, Puyol
Lewy obrońca: Evra
Prawoskrzydłowy: Ronaldo
Lewoskrzydłowy: Iniesta
Środkowy: Xavi
Ofensywny pomocnik: Kaka
Napastnicy: Messi, Torres