O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 108
  • Polecenia 0

Komentarze

0

typek12

Taaaak a Barca to 100% nie wychowankowie. Wy sobie ubzduraliście że to jest walka Dobra ze Złem (Barca vs Real). Alves, Maxwell, Abidal, Keita, Toure, Ibra, Henry, Chygryński a w zeszłym sezonie Eto, Hleb, Ceceres, to tylko wychowankowie.

Obudź się. Dla ciebie to pieniądze dla mnie to bardzo ważna sprawa w życiu.

- Piłka to gra z polotem i finezją...a czy to jest to?

Dla mnie piłka nożna to piękna gra, ofensywna a nie każdy gra tak PIĘĘĘĘĘĘĘKNIE jak barcelona. Za 5 lat skończy się Xavi, Alves już nie będzie tyle biegał, i zobaczymy czy będziesz wtedy tak mówił. Wszystko ma swoj koniec. A Real też grał pięknie ale na swój sposób. Ma zupełnie inny styl.

0

że się tak zapytam boberov- a czemu nie miałby tu być kibic Interu? A dlaczego wy jesteście na naszej stronie co mecz? Ja nie widzę w tym nic złego jeśli ktoś sensownie chce wymieniać poglądy.

0

Pique, Puyol, Fabregas, Xavi, Bojan ... Ktoś jeszcze? Bo może przegapiłem kogoś

0

lukasoon15- Jasne... Miałaby paru bardzo dobrych zawodników i to tyle reszta to czyste uzupełnienia składu z innych klubów np Espanyol itp.

0

Żałosne jest ten wasz argument o tym że przeciwnicy Realu się podkładają. Bez kitu a jak rozumieć walczącą Seville, Valencie itp? Wam zespoły oddają 70% posiadania piłki (takie równie popieprzone gadanie)

Zobacz wszystkie

0

Bo to jest żałosne i tak samo jak "kibice" Realu obrażają na stronie kibiców Barcy to tak samo żałosne jest to jak "kibice" Barcy robią to na tej stronie... Do tego ilość prowokatorów na naszej stronie (chodzi o sympatyków Barcelony) znacznie wzrosła i to jest przykre że tak jak kiedyś można było normalnie wymieniać jakieś poglądy na dany temat tak teraz już nie. Ludzie stali się dziwni. Bardziej zależy im na poniżeniu rywala niż na własnym sukcesie. Kibice Realu i Barcy bardziej czekają na zwycięstwo w la Liga nie po to by wstawić nowy puchar do gabloty, ale po to by wyśmiać przeciwnika...

A i nie zamierzam tu nikogo nawracać. Wyobraź sobie teraz że np. Nie jestem kibicem Realu tylko właśnie np. Barcelony i spójrz na to obiektywnie. Wina jest po obu stronach ale to właśnie jest w tym przykre że nikt nie wyciąga wniosków...

Z mojej strony to wszystko co miałem do przekazania:)

0

Weźcie tutaj rozwałki nie róbcie:) Gratuluje Wam rekordu świata:) Nikt go szybko nie pobije:) Jeszcze raz WIELKIE gratulacje:)

Szkoda że jest tylu kibiców Barcy na naszej stronie prowokujących nas w tym momencie i szkoda że jest tylu kibiców Realu którzy robią to tutaj, ale na to my Normalni kibice nic nie poradzimy:)

Jeszcze raz gratki dla was bo macie się z czego cieszyć:) iHM!

0

Widzę że jest znów tutaj nagonka na arbitra.

Gole nieuznane:

- Alves: Jak niektórzy zauważyli minimalny spalony. Mógł ale nie musiał tego gwizdać.

- Ibrahimovic: Chodziło tam o odepchnięcie obrońcy przez Ibre dzięki czemu mógł znaleźć miejsce do dołożenia nogi.

- Capel: Gol powinien być uznany. Nie podawał Kone tylko piłkę wyłożył Milito.

Sprzeczności:

- Karny dla Sevilli słuszny jak najbardziej. Faul ruska za 30 mln ewidentny. Nie wiem co ten gość robi w Barcelonie... Bez kitu.

- Kartki: Parę dla Barcelony i pare dla Sevilli więc nie ma co się sadzić.

0

pakulos79-> Grupe śmierci to miał Bayern czy Juve: Bordeaux zagrało kapitalnie w wszystkich meczach i było zdecydowanie najlepsze w grupie. Chyba nikt nie spodziewał się że z 1 miejsca nie wyjdzie ktoś z pary Juve/Bayern.

0

Real i Barca- Mistrzowie "wku****nia" angielskich klubów:D

Real - Cristiano, Beckham, RvN, Xabi Alonso, Lass

Barca- Henry, Pique (choć to akurat jest powrót), zamiary sprowadzenia najpierw Robinho, teraz realne sprowadzenie Cesca, Hleb, Gudy (nie wiem jak się pisze pełną nazwę:]).

Oni tam dostają na łeb:) Ale to jest po części wina tych podatków w Hiszpanii bo gracze się aż gotują do przejścia z EPL do la Liga. Teraz już jest to prawo "Beckhama" zlikwidowane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?