maciekbe
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hej, dzięki wszystkim ;) Nie odpisywałem bo jakoś dziwnie się u was te posty wyświetlają i dopiero się zorientowałem, że tylu z Was mi odpisało ;) No u nas są niezłe dyskusje z tym typem. Ciekawe, co on z tego ma...
No nic, dzięki za info i miłego wieczora ;)
0
coś więcej się o nim dowiedzieliście? Jest jeszcze u was czy został zneutralizowany?
0
Witam. Był u was koleżka, który ciągle pisze o jakichś dziwnych ligach piłkarskich i wmawia wszystkim, że derby Kairu to najlepsze spotkanie ever? Bo chodzą słuchy, że gość nawiedza portale wszystkich większych klubów i wszędzie pisze to samo. U nas nazywa się granvorka.
jestem z kanonierzy.com jak coś
Pozdrawiam i przepraszam, ze nie na temat
0
jak tam ziomki, dalej kupujecie Songa ?
0
I dobrze, za dużo tych przereklamowanych gran derbi ;)
0
Dajcie znać, czy są karne, bo nie wiem -_-
0
@leomessI0 nie wiem jak się nazywa, ale podobno prowadzi ją Busquets
0
@Patryk tak, bo dyktowanie warunków jest najważniejsze ;) Tak jak wczoraj i niedawno na camp nou w gran derbi ;)
0
Pepe widać korepetycje u busiego bierze ;)
0
@pawlo93 gra. Strzelił dwie bramki, nie widziałeś?
0
@ciups tak, tak i tak. Pij dalej colę dzieciaku.
0
@adan23 "chociaż dziś wygra football"? nygga plz. Gra w obronie to też sztuka, a wczoraj Chelsea zagrała na najwyższym, światowym poziomie. Nie to co wy.
0
Ale przecież mieliście super poseson de balon. A że bramek mniej, kto by na to zwracał uwagę ? ;)
0
Ale macie poseson de balon, to najważniejsze, co ? :P
0
Taki kompromitujący remis, a wy mimo to deklarujecie, że będziecie z drużyną do końca! Niesamowita postawa, godna naśladowania ! -_- Rozpieszczone bachory, jak raz mistrzostwa nie wygrają (chociaż nie wiem, na jakiej podstawie to wnioskujecie, bo zostało do zdobycia 54 punkty) to nic się wam nie stanie. Zabrakło wam szczęścia i tyle, a wy już sracie po majtach. Najwyżej wygracie tylko jeden ważny puchar, LM. Mówi się trudno, co nie ? Cieszcie się z tego, co macie.
Pozdrawiam, kibic Arsenalu (a jakże).
0
@Mazi ziomek jak ktoś dostanie 50 minusów i bana na rok to kiedy ma uzbierać resztę, żeby dostać perma ? ;P
0
całujcie się :P
0
całujcie się :P
0
całujcie się :P
0
Ooooh to ,Ooooh to be, Ooooh to be a Gooner!
0
Taka mała dygresja od kibica AFC - musi być wam cholernie trudno zachować tożsamość prawdziwego kibica w sytuacji tak ogromnej popularności FCB, ciężko przebić się przez bełkot sezonowców...
Tydzień temu spotkałem się z kumplami z Arsenalu w pubie, siedzieliśmy razem z kolesiami z FCB, skumaliśmy się,razem oglądaliśmy ten meczyk, później poszliśmy fajkę wodną i siedzieliśmy chyba do 3...cieszę się, że można takich spotkać :) pozdrawiam i czekam na rewanż! :)
0
Ocena sędziego lekko subiektywna, nie uważacie ? Denilson zasłużył na żółtą kartkę ?! Sędzie zepsuł widowisko i tyle.
0
@mathew90 tak, jestem kibicem Arsenalu. Głupio mi, że oceniacie nasz zespół po tym, co pokazaliśmy w tym dwumeczu, bo stać nas na wiele więcej...Ale tak jak napisałeś, właśnie z powodu braku charyzmatycznych zawodników nie pokładałem zbyt wielkich nadziei w tym dwumeczu. Wg mnie i tak nieźle sobie poradziliśmy, Messi jest w życiowej formie, fajnie się go ogląda. Fajne, acz boleśnie :) Ja celuję w drugie miejsce w PL i rozwój piłkarzy w sezonie 2010/2011 (A.Song - rok temu zakała drużyny, teraz jeden z filarów), liczę, że ominą nas kontuzje (3 złamane nogi w jednym sezonie) no i może poszerzymy ławkę. I czekam na rewanż ! pozdrawiam :)
0
@mathew90 w jednym się z Tobą zgodzę - wasza drużyna jako kolektyw spisała się słabo. Ale to tylko dlatego, że nie było potrzeby grać jakąś mega szybką klepę - wasi piłkarze wiedzą najlepiej, w jakiej dyspozycji jest Mesii. Druga sprawa - gdyby zabrakło Messiego, ktoś inny przejąłby inicjatywę i skopałby nam dupę Nasz skład był mocno przetrzepany. Nie twierdzę, że gdyby wszyscy byli zdrowi to Arsenal by wygrał ten dwumecz. Brakuje u nas charakteru zwycięzcy i wartościowych zmienników. Bo dzisiaj zagrała w sporej części ławka, Sagna jako CB itp. Nie wiem, czy kogokolwiek tutaj obchodzą moje wypociny :D już się zmywam, nie zakłócam wychwalania Messiego :P
0
@Bish, cules100pro dzięki, ja wam też życzę jak najlepiej.
Pomijając bolesny dla mnie wynik (od 1999 to już trzeci raz...) Cieszę się, że znowu mogę oglądać piłkarza pokroju Bergkampa czy Henry'ego z Highburry. Także dziękuję wam za Messiego i dobrej nocy życzę :)
0
No właśnie, zapomniałem dodać - chłopcy dorosną, nabiorą doświadczenia, Cesc zostanie u nas (!) i czekamy na rewanż !!! :)
CR9 najlepiej odzwierciedla sytuację Realu - błyszcza ze słabiakami. Bo wszyscy wiemy, jak kończą w LM :]
0
@2802adrian dokładnie, mi brakowało arshavina - chłop trochę gorszy od messiego, ale też sam może wygrać mecz (arsenal-liverpool 4 strzały=4 bramki) No i sędzia troszę zepsuł widowisko. Przegrać na Camp Nou to nie wstyd, ale 4-1...3-1 wyglądało lepiej :D
0
Zarejestrowałem się u was, żeby wam pogratulować. Ostatnia bramka Messiego, to, jak zabrał się z piłką, to coś niesamowitego. Nasz stoper, Vermaelen, odbił się od niego jak jakiś zasrany chuderlak...
Jeśli Mourinho was nie powstrzyma, to nie widzę przeszkód, żebyście znowu wygrali LM.
I nie zwracajcie uwagi na buraków, sezonowców, którzy utożsamiają się z Arsenalem.
Pozdrawiam - kibic AFC z Arsenal Polad Supporters Club