Hej, dzięki wszystkim ;) Nie odpisywałem bo jakoś dziwnie się u was te posty wyświetlają i dopiero się zorientowałem, że tylu z Was mi odpisało ;) No u nas są niezłe dyskusje z tym typem. Ciekawe, co on z tego ma...
No nic, dzięki za info i miłego wieczora ;)
Witam. Był u was koleżka, który ciągle pisze o jakichś dziwnych ligach piłkarskich i wmawia wszystkim, że derby Kairu to najlepsze spotkanie ever? Bo chodzą słuchy, że gość nawiedza portale wszystkich większych klubów i wszędzie pisze to samo. U nas nazywa się granvorka.
jestem z kanonierzy.com jak coś
Pozdrawiam i przepraszam, ze nie na temat
Zarejestrowałem się u was, żeby wam pogratulować. Ostatnia bramka Messiego, to, jak zabrał się z piłką, to coś niesamowitego. Nasz stoper, Vermaelen, odbił się od niego jak jakiś zasrany chuderlak...
Jeśli Mourinho was nie powstrzyma, to nie widzę przeszkód, żebyście znowu wygrali LM.
I nie zwracajcie uwagi na buraków, sezonowców, którzy utożsamiają się z Arsenalem.
Pozdrawiam - kibic AFC z Arsenal Polad Supporters Club
@2802adrian dokładnie, mi brakowało arshavina - chłop trochę gorszy od messiego, ale też sam może wygrać mecz (arsenal-liverpool 4 strzały=4 bramki) No i sędzia troszę zepsuł widowisko. Przegrać na Camp Nou to nie wstyd, ale 4-1...3-1 wyglądało lepiej :D
Komentarze
0
Hej, dzięki wszystkim ;) Nie odpisywałem bo jakoś dziwnie się u was te posty wyświetlają i dopiero się zorientowałem, że tylu z Was mi odpisało ;) No u nas są niezłe dyskusje z tym typem. Ciekawe, co on z tego ma...
No nic, dzięki za info i miłego wieczora ;)
0
coś więcej się o nim dowiedzieliście? Jest jeszcze u was czy został zneutralizowany?
0
Witam. Był u was koleżka, który ciągle pisze o jakichś dziwnych ligach piłkarskich i wmawia wszystkim, że derby Kairu to najlepsze spotkanie ever? Bo chodzą słuchy, że gość nawiedza portale wszystkich większych klubów i wszędzie pisze to samo. U nas nazywa się granvorka.
jestem z kanonierzy.com jak coś
Pozdrawiam i przepraszam, ze nie na temat
0
jak tam ziomki, dalej kupujecie Songa ?
0
I dobrze, za dużo tych przereklamowanych gran derbi ;)
0
Ale przecież mieliście super poseson de balon. A że bramek mniej, kto by na to zwracał uwagę ? ;)
0
@Patryk tak, bo dyktowanie warunków jest najważniejsze ;) Tak jak wczoraj i niedawno na camp nou w gran derbi ;)
0
całujcie się :P
0
Zarejestrowałem się u was, żeby wam pogratulować. Ostatnia bramka Messiego, to, jak zabrał się z piłką, to coś niesamowitego. Nasz stoper, Vermaelen, odbił się od niego jak jakiś zasrany chuderlak...
Jeśli Mourinho was nie powstrzyma, to nie widzę przeszkód, żebyście znowu wygrali LM.
I nie zwracajcie uwagi na buraków, sezonowców, którzy utożsamiają się z Arsenalem.
Pozdrawiam - kibic AFC z Arsenal Polad Supporters Club
0
@2802adrian dokładnie, mi brakowało arshavina - chłop trochę gorszy od messiego, ale też sam może wygrać mecz (arsenal-liverpool 4 strzały=4 bramki) No i sędzia troszę zepsuł widowisko. Przegrać na Camp Nou to nie wstyd, ale 4-1...3-1 wyglądało lepiej :D