O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2000

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3600
  • Liczba komentarzy 295
  • Polecenia 255

Komentarze

0

Temat: Cykl konwersji gotówki a płynność finansowa w przedsiębiorstwie. Ktoś pomoże ? Oczywiście za odpowiednią opłata.. .

0

Witam! Panowie ni z gruszki ni z pietruszki.... chciałem włączyć pierwszy odcinek Matchday ale jak go uruchomiłem to strasznie się zacina.. mieliście podobny problem?

23

Musi się stać coś takiego jak za czasów Guardioli kiedy to z klubem pożegnał się Deco i R10.

1

Co z Juniorem Firpp?

0

Sezon 2004/2005
DOM
Oczywiście początek jakże pięknej historii z udziałem naszego BOGA FUTBOLU. Pierwsza oficjalna bramka MESSIEGO w pierwszej drużynie i asysta nikogo innego jak CZARODZIEJA Ronaldinho.. przy pierwszej próbie lobik RONIEGO i lobik MESSIEGO przy czym chorągiewka w górze... spalony. Po czym kolejne podanie górą R10 do "MESJASZA" i wykończenie naszej Atomowej Pchły w ten sam sposób co chwilę prędzej "górą nad bramkarzem". Coś pięknego tak właśnie zaczęła się ta piękna przygoda. Drugiego takiego nie będzie - trzeba go oglądać bo to coś czego innego pokolenia będą nam zazdrościły. Trzeba wspomnieć również o tym jak R10 po tej bramce wziął MESSIEGO na barana i wprowadził do świata wielkiego futbolu. Ciarki !!! Muszę wspomnieć, że Leo urodził się tak samo jak ja w 1987 r. również tak jak ja w czerwcu dzieli nas tylko jeden dzień. Leo 24.06.1987 r. - Ja 25.06.1987 r.

Zobacz wszystkie

61

Dał czerwo Albie w ramach przeprosin...

23

Musi się stać coś takiego jak za czasów Guardioli kiedy to z klubem pożegnał się Deco i R10.

21

11

Skąd sie wzieło to Estramadurczyk ?:) Bo już się pogubiłem :)

9

Lepszej randki na walentynki niż ta z Barceloną dzisiejszego wieczoru mieć nie mogłem :))))