luki27
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łęcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zastanawia mnie czemu Leo tak mało zaczął grac 1 na 1 na ostatnich meczach wogule nie drybluje kiedys to jeszcze próbował , duzo ma przestoi szuka tylko podan taki Leo to nie jest potrzebny czy trener tego nie widzi| przecież to jest najlepszy piłkarz na swiecie , był bo w tym momencie nadaje sie tylko na ławke jestem bardzo zly Atletico przebiego 12 km wiecej na stojaco sie meczu nie wygra
0
słabo to wygląda ale Leo cos strzeli w drugiej połowie jak sie chłopaki juz wyszaleja
0
Wątpie w to że Ney osiągnie taki poziom jak Leo ,Messi jest najlepszy on ma poprostu wszystko i niema drugiego takiego grajka co ma wszystko moze grac wszedzie
0
Wiadomo że wszyscy chcą zatrzymać Barcę ale to jest raczej niemożliwe chyba że MNS będą mieli słabszy dzień ale raczej w to niewierze Neymar tak gra i bedzie grał to jest właśnie piękno futbolu