O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5535
  • Liczba komentarzy 34
  • Polecenia 6

Komentarze

0

Bez karnych było by 2-0

1

Wszystko fajnie to wyglądało ,szkoda tylko że ze słabszymi przeciwnikiami wszystko wychodzi, nawet sędzia powinien założyć koszulkę Barcelony,niezapominajmy ze w lidze mistrzow juz nie gramy jesli nie zdobedziemy mistrza to na nic te zwyciestwa po 6 po 8 ,krol strzelcow, ja osobiście liczyłem na final ligi mistrzow zejdzmy na ziemie

0

Mysle ze przydala by sie konkurencja na klasycznej 9 mysle tu tylko o druzynie

0

Tak tylko ja uważam ze potrzebny jest napastnik nie mowie zeby go sprzedawac

0

Na razie to fakty są takie że odpadliśmy z LM

Zobacz wszystkie

1

1

2:2 przy dobrych wiatrach

1

Neymar kiwa do tylu albo w poprzeg boiska a mowia ze dorowna Ronaldinho chyba w imprezach

1

Zastanawia mnie czemu Leo tak mało zaczął grac 1 na 1 na ostatnich meczach wogule nie drybluje kiedys to jeszcze próbował , duzo ma przestoi szuka tylko podan taki Leo to nie jest potrzebny czy trener tego nie widzi| przecież to jest najlepszy piłkarz na swiecie , był bo w tym momencie nadaje sie tylko na ławke jestem bardzo zly Atletico przebiego 12 km wiecej na stojaco sie meczu nie wygra

1

Wszystko fajnie to wyglądało ,szkoda tylko że ze słabszymi przeciwnikiami wszystko wychodzi, nawet sędzia powinien założyć koszulkę Barcelony,niezapominajmy ze w lidze mistrzow juz nie gramy jesli nie zdobedziemy mistrza to na nic te zwyciestwa po 6 po 8 ,krol strzelcow, ja osobiście liczyłem na final ligi mistrzow zejdzmy na ziemie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?